Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nem beoltottak diszkrimináci...

A nem beoltottak diszkriminációját hogyan lehetséges eltűrni?

Figyelt kérdés

Nem fogom magam beoltani, addig nem, ameddig nem nyilvánítják biztonságosnak az oltóanyagot. Az Ikeában már a nem beoltottak húsmentes golyót sem ehetnek, mivel csak igazolvánnyal lehet az éttermi részre menni, a finom ételeket pedig csak ott árulják. Koncertekre, fesztiválokra sem lehet majd menni.

Az EU torvény kimondja, hogy nem érheti hátrányos megkulonboztetés a nem beoltott embereket.

Színes tálcákkal kulonboztetik meg az embereket! Hol vagyunk? Miért nem fogják fel végre, hogy ez beteges? A nem beoltott ember nem egyenlo azzal, hogy fertozott!!!!!!


2021. máj. 5. 09:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
88%

30.


Ezeket a dolgokat,hogy kőbányai,parizer,stb. kár hasonlítgatni a mostani oltáshoz.Nem is értem miért vonnak egyesek párhuzamot a kettő közé.


A magam részéről 1 éve még azt sem tudtam hol van wuhan,ma meg választhatok 10 féle oltás közül? Hogy van ez?

2021. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
62%
29. [link]
2021. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:

30: ezt hivjak feketefeher gondolkodasnak.

“Akinek nincs oltása=konteós, oltásellenes, egeszsegtelen kajakat zabál.”

Holott aki egeszsegtelenul etkezik pont ugyanolyan eselyes arra h elmenjen oltasra. Vagy neked van statisztikad arra vonatkozoan h a fastfoodot zabáló emberek kifejezetten oltásellenesek?


Egy másik szempont: a nem beoltott nem egyenlo az oltasellenessel. Ezt kb. 1000x hangsulyozhatnam, mert sokan tévesen a ket fogalmat szinonimumként hasznaljak. En sem fogom magam beoltani, DE esszerunek tartom a maszkhordást, a higieniai szabalyok betartását, a karanten betartását. Ha az be lett volna tarva rendesen, akkor most oltás sem kellene. Ugye-ugye?

Tovabba a nem beoltott nem egyenlo a lepras fertozottel. Inkabb azoknak kellene valid tajekoztatast nyujtani, akik mar az elso oltas utan a vilag urainak kepzelik magukat es osszekopkednek mindent es mindenkit egy tarsasagban, mert ok mar megkaptak a varázsszérumot (ez a magatartas tobbszor is megtortent, sajnos).


Az FDA és a WHO sem kontorfalazik, aki rendelkezik atlagos szovegertelmezesi keszsegekkel, az ki tudja olvasni, hogy nem teljesitettek még a nyugati oltasok sem a harmadik kiserleti fázist, mivel ÉPP MOST ZAJLIK élesben -ezert hivatkoznak erre ugy mint az emberkiserletre, jogosan.

A keleti vakcinakat pedig az EU nem is engedélyezte.

2021. máj. 5. 10:45
 34/72 anonim ***** válasza:
26%

#32

Az EU Tanács sem hoz jogszabályokat.

Eddig arról volt szó, hogy "törvény" van rá, de folyton csak ajánlásokat linkeltek....

2021. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
75%

Azért ezt is olvassátok el, tanulságos (máshol is írtak róla, most csak ezt dobta be elsők között a kereső):

[link]


Ez pedig friss hír Magyarországról:

[link]


Lehet örülni a nyitásoknak, de szerintem korán nyitunk még, illetve sok konfliktust szül a különbségtétel, ráadásul a munkahelyek erre még rátesznek egy lapáttal.

2021. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:

32:


[link]

2021. máj. 5. 11:00
 37/72 A kérdező kommentje:
35: hát persze. Aki beoltja magat eloszor, annak meg legalabb 10x mennie kell majd, vagy isten tudja meddig. Épp ma irtak asszem a HVG-n arról hogy a kinai vakcina valszeg nem hatásos és most vakarjak a fejuket.
2021. máj. 5. 11:08
 38/72 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok oltásellenes, sem vírustagadó, de az itteni válaszokból látszik, kik azok a rétegek, akik beoltották magukat. Értelmes emberek ilyen alpári stílusban nem válaszolnak senkinek. Igenis igaza van a kérdezőnek. Kik vagytok ti, Mengele? Mert nem sok különbség van a mostani helyzet és a Holokauszt között például, csak minket nem küldenek gázkamrába, de ugyanúgy rajtad van a billog, ha nem vagy oltott, mint valami kutya. Azon csodálkozom, hogy mindenki tök nyugodtan nyomatja magába az ismeretlen eredetű, sebtében kifejlesztett oltóanyagot, félelem nélkül. Na, szerintem meg ti vagytok a hülyék. Én is félek a vírustól, de az oltástól is. Akkor miért én vagyok a hülye, és nem az oltáspártiak? Ez az emberek összeugrasztása egy remek dolog, nincs még elég káosz a világban, ugye? Ez igenis a szabadság és személyiségi jogaimban való korlátozás, akik szerint ez rendben van, az eladná a lelkét egy zsák krumpliért.
2021. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és lehetsz már nő, férfi, meg harmadik nem, meg Ogre, meg Unikornis, de oltatlan nem. Gondolkozni kéne.
2021. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
35%

Van egy csomó olyan ország, ahová eddig be se léphettél megfelelő védőoltások nélkül. Malária, stb. stb.


Akkor miért nem tiltakoztál, kérdező?????

2021. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!