Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem fog menni nyaralni a...

Aki nem fog menni nyaralni a nyáron?

Figyelt kérdés

Miért nem fogtok menni? Mikor voltatok utoljára? Hogyan tudjátok átvészelni a kikapcsolódás hiányát?

Én sajnos nem fogok menni, a járvány miatt sem, de amúgy sem mennék, mert anyagi körülményeim nem teszik lehetővé, sok minden másra fog kelleni a pénz.



2021. máj. 5. 12:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

Tavaly sikerült SZÉP-kártyás cafetériával elmenni pár napra nyaralni. Idén szerintem kimarad, mivel nem fogjuk magunkat beoltatni.


Te csak akkor tudsz kikapcsolódni, ha nyaralni mész? Hétvégén, vagy otthon, mikor nem dolgozol nem tudsz pihenni? Semmi szórakozásod, elfoglaltságod nincs?

2021. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Mi most vásárolunk lakást, amit fel is kell újítani, úgyhogy idén max balatonozás lesz. (Közel lakunk nem kell szállás hozzá, hogy a Balatonban fürödjünk)


Tavaly nyáron voltunk utoljára Görögországban. Szerencsére pont kifogtuk amikor lehetett menni.

2021. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
2 éve voltam belföldön, de nem vágyok sehova. Előtte se és most se. Otthon a legjobb.
2021. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A járvány miatt (ezért tavaly sem voltunk). Kikapcsolódás van, csak itthon. Nem visel meg, szeretek itthon lenni, és általában úgysincs sok időm. Tavaly elég sokat dolgoztunk a házban és a ház körül, és nagyon jó érzés volt, hogy több éve dédelgetett terveket valósítottunk meg végre, idén is ezt tervezzük.
2021. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
34 vagyok, olyan 10 évesen lehettem utoljára nyaralni, de nem is hiányzik, utálom a nyarat, a meleget.. Szóval idén sem megyek 😃
2021. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nyilván nemcsak akkor lehet kikapcsolódni ha nyaralni megyek, de szerintem állandó jelleggel kipihentnek lenni, kikapcsolni, szórakozni igazán akkor lehet ha mondjuk elmegyek nyaralni 5 napra. Vagy egy hétre.

Ha nem megyek, akkor az csak egy ideiglenes kikapcsolódás, mert lehet, hogy beülhetek egy moziba vagy megnézhetek otthon egy filmet, de utána megint vissza kell térni a szokásos kerékvágásba. Egy színházi előadás után szintén. Sport után szintén. Ha nem megyek nyaralni, akkor nem igazán tölthetik ki ezek a napomat minden nap, mert egyéb dolgom/bajom is van. Ezzel szemben ha elmegyek nyaralni, akkor egy hétre félre tudok tenni mindent.

2021. máj. 5. 12:36
 7/26 A kérdező kommentje:

Ez a 6-os komment az első válaszolónak szólt.


:) Mindenki más válasza szintén érdekel természetesen. Ami engem illet, nekem ez már a harmadik nyaram, hogy nem megyek sehova és elég lehangoló, de nem tudok mit tenni.

2021. máj. 5. 12:38
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem gyerekkoromban minden nyáron vittek belföldre anyumék 1 hetes nyaralásokra.


Jó és szép meg minden, de amúgy nem igénylem. Ha nem fér bele a keretbe, akkor kihagyom. És most nagyon nem férne bele.

2021. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én már 3 éve nem voltam nyaralni.


Rengeteg a munka, nincs aki egy hétig be tudna állni helyettem, főnök senkit nem enged szabadságra, covidosan, lázasan is dolgoztunk tavaly.


Ezt leszámítva szeretem ezt a munkát, meghát máshoz nem is értek nagyon, nem tudok váltani.


Nyaralás helyett hétvégén kirándulni szoktam, hosszúhétvégéken szoktam 2 napra elmenni valahova "nyaralni".


Ez így nekem pont elég is.

2021. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hú, valami 5-6 éve voltam utoljára egy hetes nyaraláson. Hosszúhétvégén 2 éve.

Azóta lakásfelújítás és covid miatt elmaradt. Még nem tudjuk, idén megyünk-e, hiszen idén is kérdéses az utazás. Belföldre nem tervezünk egy hétvégénél hosszabb utazást, hiszen nem lehet tervezni az időjárással.

Kikapcsolódni máshogy (is) szoktunk, túrázunk, bringázunk, kertészkedünk, olvasunk... sok más hobbi mellett, de engem pl. ezek tudnak teljesen kikapcsolni és felölteni. Szóval szívesen elmennék idén tengerpartra, de ha nem jön össze, akkor itthon érezzük jól magunkat és jövőre megpróbáljuk újra.

2021. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!