Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek idény nyáron el...

Szerintetek idény nyáron el fogok tudni menni nyaralni, le fog járni ez a vírus őrület júniusra, júliusra?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 13:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem valószínű.
2020. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
Én optimistán állok ehhez a kérdéskörhöz, amikor felmerül. Magyarország amúgy is talpraesetten reagálta ezt le szerintem, lásd például az olaszokat és a németeket, náluk nagyobb a fertőzöttség százalékosan. Mi szerintem meg fogjuk úszni nagyjából, tavasz végén már érezhetően le fog csillapodni ez az egész. Szerintem legfeljebb június közepére teljesen le fog menni végül. De remélem, hogy tévedek és még hamarabb bekövetkezik ez.
2020. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
30%
Ámen!
2020. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

2


Igen jó lenne.


Viszont idei terveim között vagy Majorca vagy Tenerife volt, így nem tudom, az lehetséges lesz-e majd.

2020. ápr. 10. 13:17
 5/29 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem 3 hónap alatt simán lezajlik az egész. Ebből már eltelt 1 hónap, úgyhogy szerintem a nyár elején minden visszatér a régi kerékvágásba. Oké, számoljunk 4 hónappal, június vége és kész.
2020. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

5


De mindenhol? Mert minden országba más súlyosságú. Meg vannak országok ahol nincs is karantén, onnan simán visszavihetik más országokba ahol kilábaltak belőle.

2020. ápr. 10. 13:28
 7/29 Lazy Lover ***** válasza:
64%
igen kénytelenek lesznek valamit csinálni senki nem akar állam csődöt max külföldiek nem jönnek ide
2020. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

Először optimistábban álltam hozzá.

Most már óvatosabb vagyok.

Augusztusban lehet reménykedni,fokozatosan állítják vissza szerintem a dolgokat.

Én idén nem mennék nyaralni.

2020. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Előző vagyok: persze ez nem azt jelenti,hogy munkába nem lehet járni,bár ennek visszaállítása is fokozatos lesz.

Ilyen,hogy fesztivál,strand,bulika,tömegrendezvény,talán még színház,mozi is felejtős egy ideig.

2020. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%
Van foglalasunk, beszeltunk mar a hellyel, egyelore nem mondtak vissza de azt mondtak, meg nem tudjak. A foglalas mindenesetre fent van tartva. Ha ok nem mondjak vissza, es a kormany sem tiltja meg kifejezetten, mi megyunk...
2020. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!