Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fáj annyira gyakran...

Miért fáj annyira gyakran az,hogy senki nem kiváncsi rám?

Figyelt kérdés

Én próbálok nem foglalkozni ezzel,de néha hiányzik valaki.

Hiányzik a szeretet.

Próbálok nem gondolni ilyenekre,de örökre nem tudom kitörölni az elmémböl,még ha szeretném is.

F26



2021. máj. 6. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert te törődsz másokkal, foglalkozol velük és sz*rul esik, hogy vissza nem kapsz belőle.
2021. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember társas lény. Ez gondolom genetikailag kódolva van bennünk.

Nekem mondhatni van társaságom/barátaim, de néha én is annyira egyedül érzem magam.

25F

2021. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes válaszoló is írta, az ember társas lény így vágyik arra hogy szeretve legyen és szerethessen. Ha ez nincs meg akkor a legtöbb ember magányosnak, elhagyatottnak érzi magát.
2021. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csak szeretném elfogadni a magányt. Megtanulni fájdalom nélkül élni ezt a hiányt,mivel ez nem fog változni a jövöben sem valószinüleg.
2021. máj. 6. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne változna? Van rá konkrét okod, hogy ezt hidd?
2021. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A jelenlegi kilátások mondják ezt.
2021. máj. 6. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Én rengetegszer barátkoztam, beszélgettem, emaileztem már úgy interneten másokkal, hogy semmi elvárásom nem volt azon felül, mint hogy egy jót beszélgessek, és megismerjem egy másik ember életét, vagy gondolatait. Egyikből sem lett életre szóló barátság ugyan eddig még, de nem is bántam meg egyiket se.

Nem kötődtem soha egyikükhöz sem, de amíg tartott a dialógus, kitártam a szívem, és önmagamat adtam.

Neked is érdemes lenne kipróbálnod, nem éreznéd magányosnak magadat. :)

2021. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!