Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek, ha senki nem...

Ti mit tennétek, ha senki nem lenne kíváncsi rátok? Ha senki nem hívna föl titeket és ha senki nem kérdezné meg tőletek hogy vagytok?

Figyelt kérdés
El tudnátok ezt viselni?
2018. jan. 9. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze. Ėlnėm a saját ėletem, csinálnám a dolgaim.
2018. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Élnéd az életed és úgy csinálnál mintha minden rendben lenne?
2018. jan. 9. 17:01
 3/15 anonim válasza:
Nem nagyon. Hány éves vagy?
2018. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni. Tartanék 1 kutyát.
2018. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Játszok, olvasok, zenét hallgatok stb. calamivel elütöm az időt. Persze van mikor nagyon erősen rám tör a magány érzése, ilyenkor elég rossz.
2018. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kevesen hívnak és érdeklődnek felőlem és ez így tökéletes. Régebb nagy baráti társaságom volt, tele bajkeverő, rosszindulatú, irigy emberrel. Kirostáltam a szemetet és alig egy-két gyémánt maradt meg. Ez nekem így jobb.
2018. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hozzászoktam. Elvagyok, lefoglalom magam. Sajnos egyre önzőbbek az emberek, és mindenki a saját bajával van elfoglalva, és nem érdekli avtöbbi ember.
2018. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Majdnem tízmillióan élünk ebben az országban és mégis mennyi magányos ember van
2018. jan. 9. 20:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Élném tovább az életem. Ez van, nekem ez jutott. Ha közel 30 év nem volt elég egy barátság kialakítására, akkor már veszett ügy. Nem fog ez az egyik pillanatról a másikra megváltozni.
2018. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gyerekként, gimiben, egyetemen még voltak barátaim, de már nincsenek. Soha nem csaptam be senkit, nem voltam bunkó, sőt általában barátságos embernek tartanak.Azt mondom örülj neki, hogy nem keresnek. Pár év alatt jutottam ide .Jött a munkanélküliség , gondolom az ismerősök féltek tőle, hogy kölcsön kérnék, pedig soha nem kértem senkitől, még banktól sem. Aztán lett új helyem, viszonylag jó fizetéssel, akkor meg irigykedtek. Jobb , ha senki nem keveri a xart körülöttem. Tavaly még kaptam pár BUÉK SMS-t idén már egyet sem :) .Még el kellene költöznöm legalább 50 km-re és akkor lenne tökéletes.
2018. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!