Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rám miért nem kíváncsi senki sem?

Rám miért nem kíváncsi senki sem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy, igazából nem érdeklem az embereket,általában egy kicsit sem. Például az osztályunkban is van egy csendes, antiszociális srác, mégis sokat van a középpontban, mert az emberek ugratják, hülyülnek vele, hogy miért ilyen. Én meg nem is vagyok ennyire visszafogott (igaz, kifejezetten barátságos se), sokszor próbálok beszélgetést kezdeményezni, de velem szinte senki. Van egy-két barátnőm, akikkel azért jó viszonyban vagyok, viszont még ők se veszik észre, ha valami például bánt engem. Otthon is ezt érzem, mintha láthatlan lennék. Nem vagyok undok, nagyképű, semmi ilyesmi, igyekszem barátságos, érdeklődő lenni. Azt se hiszem, hogy szájszagom lenne vagy bármi, ami miatt undorodnak tőlem, ápoltnak érzem magam. Mégis, sokszor nem vesznek komolyan az emberek... De miért nem?

16/L



2017. nov. 15. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Lehet csak rossz emberekkel vagy körülvéve. Próbálj olyanokkal ismerkedni akikkel van közös témátok.
2017. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
🤷🏻
2017. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Ket lehetoseg van: vagy a kornyezeted nem megfelelő.

Vagy benned van a hiba.

Utobbit ennyi informacio alapjan nehéz megitelni, mert nehany sorbol nem lehet a szemelyisegedre messzemeno kovetkezteteseket levonni.

2017. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Csúnya vagy.
2017. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Kell, hogy legyen valaki aki az észrevétlen tömeget alkotja a sok feltűnő egyéniség és béna lúzer között. Ha zavar változtass és kerülj át valamelyik másik csoportba. Vagy örülj, hogy nem vagy béna lúzer akit mindenki szivat. De az is lejet, hogy olyan vagy még mimt a mag ami lapul a földben nem veszi észre még senki amíg virágot nem hajt. 🙂
2017. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Köszi az építő jellegű választ 😂

#5 Azért az a tömeg is több figyelmet kap szerintem, mint én:(

2017. nov. 15. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Drága szép gondterhelt pubertás “kór”. Neaggodj majd elmulik
2017. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
5. Vagyok. Hát mi sem egyszerűbb ennél. Ahogy felkelsz kezdj el visongani és hadonászni a.kezeddel meg ugrándozni. Harantáltan mindenki rád fog figyelni. Lehet annyira, hogy mentőt is hívnak azonnal 😁 Ha csak ez a vágyad....figyelmet könnyű kapni.
2017. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
bezzeg ha qvásan öltözködnél biztos rádfigyelnének, de ugye nem ez a jó út
2017. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!