Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki kést vagy egyéb...

Ha valaki kést vagy egyéb fegyvert fogna rátok, és megpróbálna egy kocsiba ültetve elrabolni, mernétek neki ellentmondani, vagy inkább tennétek amit mond, remélve hogy nem bánt?

Figyelt kérdés
Ha pl. este egy teljesen kihalt utcán megáll valaki melletted kocsival, kiugrik és azt mondja hogy szállj be a kocsijába, és késsel, vagy esetleg lőfegyverrel fenyegetne, és nagyobb darab az ember mint te, vagy ne adj isten ketten vagy hárman is vannak, mondjuk lányként, de akár fiúként is mit csinálnál?

2021. máj. 7. 22:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
74%

Ilyenre készülsz és előtte itt teszteled mi lenne ?

Amúgy nem tudom, mivel nem vagyok jó futó így nem nagyon lenne más választásom minthogy megpróbáljuk megbeszélni

L

2021. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok bűnügyi dokumentumfilmet néztem, ezek megtanították, hogy ha beszállok a gyilkossal bármilyen járműbe, akkor szinte semmi esélyem a túlélésre. Hatalmas zajt csapnék és rohannék szerintem, inkább lőjön le helyben, minthogy ki tudja hol kínozzon vagy daraboljon fel :D
2021. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából mnidegy, ki mit mond, mert egy ilyen helyzetben úgyis abban a pillanatban dől el, mit csinálsz, ezt előre nem tudod kiszámítani. Lehet, valaki elájul, teszem azt. Más pánikszerűen elkezd futni. Valaki önkéntelenül sikoltozna stb.
2021. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 Természetesen nem, eszemben se lenne senkinek sem ilyen borzasztó traumát okozni. De érdekelne ki mit mond, mert még én sem tudom mi a francot csinálnék.
2021. máj. 7. 22:45
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Én simán leszúrnám a késsel amivel fenyeget.de én bolond vagyok,ha az életemre tör,puszta kézzel is megölöm.simán.nem vagyok erre büszke,de ez van

35/n

2021. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van, valszeg én is ezt tenném, ha módom lenne rá.
2021. máj. 7. 22:46
 7/20 Pitegamer ***** válasza:
100%
Elméletben és gyakorlatban teljesen más. Ijedtség miatt sokan nem is úgy reagálnának,ahogy elképzelné, stresszhelyzet. Én szerintem leblokkolnék, vagy valamelyin módon próbálnám sebesülés nélkül megszerezni a fegyvert.
2021. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
De lehet megkínoznám előtte...csak a miheztartás végett...
2021. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 Igazad van, csak ha valaki leblokkol azt nagyon hamar be tudja rakni a kocsiba, ha meg ráadásul többen is vannak akkor mire az ember magához tér a sokkból, már egy furgon hátuljában fekszik megkötözve, beragasztott szájjal.
2021. máj. 7. 22:57
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Első,pillanatban azt csinálnám amit mondanak,mert ilyen szinten nem érzem magam fenyegetve .
2021. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!