Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem ellentmondásos,...

Csak szerintem ellentmondásos, hogy VászonZsákosLány (YT) nagy zero/low waste, de közben dohányzott pár héttel ezelőttig?

Figyelt kérdés

Ebben a videójában mondta el a közepe-vége felé, egy fél mondatban: https://www.youtube.com/watch?v=kSRuxP5ke7I


Nekem szimpatikus lány, de ezzel kissé hitelét vesztette a szememben... Lehet kamerán kívül húst is eszik



2021. ápr. 5. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Dohányozni lehet zero waste mellett is. Tudod, létezik pipázás, dohányrágás stb.
2021. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy azt várjátok el, hogy mindenki tökéletes legyen, pedig a környezettudatosság nem erről szól. Ő is ember, lehetnek hibái, értékelni kell, hogy legalább próbál valamit tenni.


Ennyi.

2021. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Tiszta kamu az az ember. Előadja itt a nagy környezettudatos liberálist, a sok megtévesztett követője veri neki a nyálát, közben meg az egész azért van, hogy felvegye az IKEA-tól a pénzt a szponzorált videóira.

Pedig ő i nagyon jól tudja, hogy az IKEA is egy képmutató cég, és rohadt környezetszennyező a tevékenységük.

Undorító emberek élnek manapság, és egyre rosszabb. Annak idején Hitler legalább felvállalta amit csinált, és teljesen büszke volt a nácik kegyetlenkedéseire.

2021. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Pont nem nézem ki belőle a pipázást és a dohányrágást, de nem kizárt... Nekem8


Persze, értékelem azokat, akik tesznek a környezetszennyezés, stb ellen. Lehet, hogy nem is figyelt erre a fél mondatára, nem tűnt fel neki vágáskor is, de visszás...


Újabb bizonyíték, hogy a közösségimédiában bárminek mutathatja magát az ember (nem akarom egyáltalán megkérdőjelezni a lányt, mert tényleg szimpatikusnak tűnik, de furcsa ez az egész...) Mintha "anti alkoholistának" mutatnám magam ekkora követőtábor mellett, de lenne egy fél elejtett mondatom arról, hogy minden másnap X italt iszom Y mennyiségben...

2021. ápr. 5. 20:11
 5/16 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor ebből a szempontból sokkal hitelesebbek számomra azok a YT-os tartalomgyártó lányok, akik divattal, szépségápolással foglalkoznak, ellenben apró lépéseket tesznek a turikkal és társaikkal, de emellett néha napján vásárolnak fastfashion boltból is és felvállalják
2021. ápr. 5. 20:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ő is felvállalta, hogy cigizik, nem?


Egyébként rengeteg Zero Waste/hulladékmentes blogger van jobb tartalmakkal, akik nem a reklámokból élnek, miért nem követed őket?

2021. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Ebben nincs semmi meglepő. A legtöbb "húdeilyen vagyok, húdeolyanvagyok" ember egyszerűen csak figyelemre és/vagy pénzre vágyik, mögöttes tartalom nélkül. Ismerek olyan vegát, aki lazán tolja be a húsokat. Szabópéter "eredetsztorija" is egy nagy kamu, sosem volt pénzügyileg leégve.
2021. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

csak szerintem ellentmondásos, hogy a hűdekörnyezettudatos nagyontrendivagyok lány oldalán az első videó bemutatja az ázsiából(!) hajóval(!) importált bambusz fogkeféjét, majd megeszi a garantáltannemhelyi-banánt(!)? nyugodj meg kérdező, ezek a vloggerek se jobbak másoknál, csak más felesleges dolgokra dobnak ki irtózatos mennyiségű pénzeket :D

(amúgy mért videózik valaki, aki nem tud beszélni?)

2021. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Háhh pont most láttam ezt a videót, tudtam hogy ezt valahol ki fogják tárgyalni. Amúgy én tudtam hogy dohányzott, de azt hittem régebben leszokott már. Nézzük a jó oldalát, legalább felvállalta, és már pár hete letette, próbálkozik. A nikotin függőséget okoz, azért nem annyira könnyű leállni vele, gondolom, én nem dohányzom.

Nem védeni akarom amúgy, engem néha kifejezetten irritál.

2021. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Oké, hogy MOST letette, de előtte mindenkire köpködött, aki szerinte nem volt elég öko, de ő meg vette a piros malborot?! Amúgy nagyon beteg szerencsétlen. Régen az anorexiája, most meg ez a baromsága a low waste meg ilyenek. A volt pasimmal egy egyetemre jártak és már rég kiment az első indexes videó vele, amikor még bőven nem volt low waste SEM, nem hogy zero wasfe. Kamu a csaj nagyon, magamutogató kis pics@, pedig nem tudom mire... olyan ronda, mintha már versenyt űzne belőle, hogy legyen méginkább az.
2021. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!