Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem veszik fel a cukorbe...

Miért nem veszik fel a cukorbetegeket fizikai munkára?

Figyelt kérdés

Csak mert akárhova jelentkezek legyen az árufeltöltés, összekészítés, segédmunka, megtudják a cukorbetegséget, köszönik szépen. Szellemi munkát meg nem kap az ember mert nincs 10 év tapasztalata. Akkor mi értelme élni?


28/f Szeged


2021. máj. 12. 09:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
Attól hogy nincs munkád nem kell meghalni, butus. Nekem sincs. Sok embernek nincs, és akkor? Nem a pénz minden. Engem nem izgat a sok felvágós mérnök meg orvos meg informatikus milliós fizetésekkel. Egyszer ők is ugyanúgy meghalnak, mint én. Egy asszony azt mondta nekem, hogy mindenkinek csak egy gödör jut. Hát igaz. Mondjuk igaz, behajíthatják az informatikus iPhone 716268-ját a gödörbe, hogy halála után se unatkozzon. Amúgy van az onlineallas otthoni szexchat operátor munka, próbáld ki, jobb mint a semmi. Én is azt tolom. Pénz az pénz. Nekem nem kell hírnév még havi 1 millió forint azért mert mérnök vagyok. Ki nem szarja le, ki akar éveket egyetemre járni a sok hülye közé. Élünk 60 évet, amiből nem elég hogy 12 évet sulizunk egy rakás retardálttal, még egyetemre is el kéne menni 4-5-6 évet + x év gyakorlatra? A fenekét.
2021. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mitől vagy benne biztos?


Erre mi a válasz? Hány helyre vettek fel és küldtek el az után, hogy az üzemorvos alkalmatlannak minősített?


Vagy egyből ezzel jössz interjú során? Minek? Nincsen közük hozzá, nem a főnök vagy az interjút tartó Mancika dönti el, hogy egészségileg alkalmas vagy-e a munkára vagy sem, hanem az üzemorvos!


Amúgy hr területen dolgozom, nagyon sok különböző betegséggel élő alkalmazottat, embert ismerek, akik dolgoznak, fizikai munkát is! Pl a saját apám is ilyen és az anyósom is, aki amúgy cukrász.

2021. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem kell semmilyen higiéniás feltétel, csak 1 szünet 8 órában meg WC. Nem nagy szám.
2021. máj. 12. 10:05
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Off: Amúgy szingli vagy? Van egy barátnőm közel Szegedhez, épp párt keres.
2021. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Szerintem rájuk tartozik, mert még arra is kíváncsiak, kikkel élek együtt és hol. Nem 1 interjún voltam már.
2021. máj. 12. 10:09
 16/25 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkodom, hogyan legyek rokkant, hogy valami pénzt is kapjak, mert ez az álláskeresés kezd az agyamra menni. Már kész idegbeteg vagyok minden interjú előtt.
2021. máj. 12. 10:12
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Tehát még sehova nem vettek fel?

Honnan tudod hogy a cukorbetegség a gond és nem más?

2021. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%
De az ÜZEMORVOS, az honnan tudja, hogy cukros vagy?
2021. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy a pénz nem minden. Csak kellene valami elfoglaltság meg egy minimálbér, hogy azért külön tudjak költözni.
2021. máj. 12. 10:14
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam neked otthonról végezhető munkát. Amelyiket úgy végzed, hogy akkor szünetelhetsz, amikor csak akarsz. Látom nem igazán érdekel itt mások véleménye, csak drámázni szeretnél. Nekem COPD-m van és otthon ülök vele. Azt kit érdekel? Pénzem az van az onlineallasból. Senkire nem tartozik itt, hogy mit dolgozok, meg miért vagyok itthon. Bekaphatják.
2021. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!