Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek miért hordjanak a...

Emberek miért hordjanak a keresztnevük kezdőbetűjét formázó medált?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka vagy inkább az értelme?

2021. máj. 13. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
hordanak*
2021. máj. 13. 23:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyesnek érzik. Az első címke amit rád ragasztanak, az a neved. És általában életed végéig kísér, kivéve ha megváltoztatod. Ez kvázi az identitás része. Egy darab belőlük. Oka ennyi. Értelme szentimentális, külső szemmel értelmetlen lehet, de mindig csak a viselő tudna konkrét válasz adni. Lehet hogy emlékhez köti.
2021. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben nincs jelentősége. Én most vettem unokahúgomnak és a legjobb barátnőjének a szülinapjukra egyet-egyet, mert tetszett neki. A barátnő még nem kapta meg. Nekem egy fél barátságmedálom van (másik fele a legjobb barátnőmnél van), belegravírozva egy-egy betű. Nem saját név kezdőbetüje, és bár ritkán viselem, de vigyázok rá, mert nekünk van jelentése. Semleges szimbólumnak mondanám, amibe nem lehet semmilyen hátsó gondolatot belemagyarázni.
2021. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkodtam,hogy pecsétgyűrűre azt gravíroztassam-e,de rájöttem minek,nincs sok értelme inkább egy mottót vagy idézetet tetek bele.
2021. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
34%
Gondolom kapták.
2021. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a pacsi!
2021. máj. 14. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!