Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Letegeztem a fogorvosomat. Ez...

Letegeztem a fogorvosomat. Ez gáz?

Figyelt kérdés
A dokim 30 körüli, fiatal nő. Kb 5 év lehet közöttünk. Eddig csak a rendelőjében találkoztunk, helyzetből adódóan magáztam. Ma viszont találkoztunk a boltban és mivel korombeli, meg nem munkaruhában volt hirtelen elkezdtem tegezni. Lesziáztam, majd tegeztem. Beszélgetés közben tűnt föl, de akkor már nem akartam szólni :s Láthatóan nem zavarta...ez ciki?
2021. máj. 14. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nagyon ciki. De ez csak az én véleményem. Én biztos, hogy orvost váltanék, nem mernék többet a szeme elé kerülni.
2021. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki, az volt a ciki, amikro elküldtem őt a ...-ba majd visszamentem hozzá kezelésre.
2021. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit ciki, de egyáltalán nem tragédia! Emiatt nem kell orvost váltani szerintem.
2021. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha jó fej a doki, ő is ugyanúgy elbeszélgetett veled, nem latszott rajta zavar, akkor nem probléma. Ha mész hozzá, esetleg mondd hogy elnézést a multkori tegeződésért, meglepett, nen kapcsoltál hirtelen vagy mittudomén :) de szerintem ebben semmi ciki nincsen.
2021. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Emiatt azért nem váltok, mert jó orvos.

Csak az illem úgy diktálja, hogy az orvosunkat nem tegezzük, ők is magázzák a pácienst. :)

Na majd ha megyek égni fog a fejem:D

2021. máj. 14. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tartom cikinek. Ha ez megnyugtat, akkor én is voltam már hasonló helyzetben. Én 25 vagyok, az ortopéd orvosom 40-45 körüli, és a szomszédom. Amikor beköltöztem, és még új voltam a bérházban, összefutottunk a lépcsőházban, kérdezte én vagyok-e az új lakó. Mondtam, hogy igen. Beszélgettünk, és viszláttal köszöntem el, mire mondta, hogy tegezzem nyugodtan. Majd úgy adódott, hogy el kellett mennem az ortopédiára, és amikor bementem a rendelőbe, reflexből kicsúszott egy "heló" a számon. Én is megdöbbentem, utána gyorsan javítottam "jó napot-ra", azt kicsit cikinek éreztem. Azóta a bérházban tegezem, a rendelőben pedig magázom. És ő sem sértődött meg. Szerintem nálad sem történt akkora tragédia, lehet, hogy nem is emlékszik majd rá, ha legközelebb a rendelőben jársz, ne aggódj. :)
2021. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Hát ettől ne menj világgá!

Meg vagyunk mi verve ezzel a kettősséggel.

Az illemtan szerint vétettél, de ha nem tért ki előle, akkor nem sértődött meg.

Legközelebb mondd neki, hogy bocs, hogy letegezzed, spontán úgy jött ki a dolog, szerintem esélyes, hogy azt mondja, hogy akkor már maradjon így

Ha meg nem, hát nem.

2021. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem ciki, miért lenne az? Én is jártam egy fiatal fogorvoshoz, nem ismertem a rendelőn kívül, de tegeződtünk.

6: Téged meg végképp nem értelek. Ha ismered, mert a szomszédod és tegeződtök, minek magázod a rendelőben? Inkább ez a ciki.

2021. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem ciki. Engem tegez a fogorvosom (nem ismerem máshonnan), én pedig visszategezem rendelőben és rendelőn kívül is. Volt aki megjegyezte már, hogy ez illetlenség, mert orvost nem szabad letegezni, de én ezt igazából nem értem. Felnőtt ember vagyok, ő letegezett, akkor én is tegezem.
2021. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

#9:

Nem nem szabad, nem ILLIK.

2021. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!