Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak karantén alatt?18

Mit csináljak karantén alatt?18

Figyelt kérdés

Otthon leszek egészen jövő csütörtökig karanténban.(Semmi bajom egyébként, csak érintkeztem valakivel, akinek pozitív lett a tesztje) És hát a digitális oktatás alatt kicsit besokalltam abból, hogy folyamatosan ugyan azt csinálom minden áldott nap, szóval be akarok újítani az itthoni dolgaimon.

Lévén koliban maradtak a cuccaim, csak azokat az anyagokat/jegyzeteket tudom folyamatosan pótolni, amiket pénteken hazahoztam.

Illetve amiket eddig csináltam itthon szabadidőmben az a rajzolás és olvasás volt, vagy játszottam egy online játékkal, vagy kint az udvaron csináltam dolgokat. (Kertészkedés, vagy tanítottam a kutyám) Viszont ez nagyon unalmas lesz egy hétig nagyon kevés kötelesség mellett, hatalmas szabadidővel.


Szóval szerintetek mit csináljak egy hétig, hogy változatosabb legyek?


2021. máj. 16. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Moss főzz takaríts, segíts a szüleidnek
2021. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nézz valami fain sorozatot, ahogy enlítetted, olvass, tanulhatsz is, fejelszd magad a neten, ha szeretnéd, akármi. Én egy csomó mindennel le tudom foglalni magam :D
2021. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát izé... Nálunk nem kell minden nap mosni, főzni, takarítani. Az van, hogy mosás hétvégén, takarítás mindig magunk után rögtön, főzés meg pár naponta több adagban, több napra. Ezzel a házimunka blokkal maximum 3 órát tudok eltölteni összesen.


De megpróbálok keresni valami szórakoztató dolgot, amit az elmúlt időszak digitális oktatása mellett nem toltam még túl az unalomig. :D

2021. máj. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!