Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos kislányomat...

Négy hónapos kislányomat tegnap este be kellett vinni a tatbányai gyerekosztályra mert nagyon fullad, de a kórház karantén alatt van az influenza miatt. Nem bírom, hogy nem láthatom őt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Telefonon lehet érdeklődni,hál Istennek a kicsikém jobban van,eszik szépen,de nagyon nagyon hiányzik.Ott fekszik a sok üvöltő gyerek között egyedül a rácsos ágyban...Nincs ott vele anya,idegen neki minden és mindenki.Már rosszabbul érzem magam,mint ő,nem igaz,hogy nem tudok hozzá bemenni.Akinek volt így bent gyereke kórházban,hogy nem lehetett látogatni,hogyan viselte el?Köszönöm!

#baba #influenza #gyerekosztály #tatabnyai kórház
2013. febr. 19. 18:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Mi még nem voltunk így szerencsére, de Neked nagyon nagyon sok erőt és kitartást kívánok! Kicsidnek gyors gyógyulást! Bízzunk benne hamar túl lesz rajta.
2013. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sajnállak,hogy ezt kell átélned! Szerencsére mi így nem voltunk amikor ő bent volt én is vele voltam! Nem tudom,hogy bírtam volna ki,hogy nem lehetek bent! Kitartás!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm...állítólag az mehet be a kórház bármely osztályára látogatni,aki felmutatja,hogy be van oltva influenza ellen.Azért nem fogom magam holnap beoltatni,hogy utána a beadott vírustól én is beteg legyek,mert annak megint semmi értelme.Beosonjak valahogy?Már a férjemmel kém hadműveleteken jár az eszünk,hogy hogyan lehetne bemenni hozzá.Szegény kicsi lányom,ez annyira szívszorító nem?Tegnap éjjel nem is aludtam max egy órát mert tudtam,hogy nem lehet majd bemenni látogatni:(((((((((((((((((((((((((((((
2013. febr. 19. 19:11
 4/42 anonim ***** válasza:
86%
Ó te szegény! Hát ez valami borzasztó lehet!! Meddig van bent? Én nem is tudom, hogy mit tennék. Talán minden nap elmennék sétálni egyet, azzal is telik az idő. Tuti az összes ruháját kimosnám, vasalnám, mert azzal is úgy érezném, hogy őt várom haza ilyen módon. Aztán feldekorálnám a szobáját lufikkal, meg vennék színes papírokat és nagy pillangókat és virágokat vágnék ki belőle (kislányom van). Úgy érezném, hogy amikor végre kihozom a kórházból, akkor a cselekedeteimmel is kifejeztem, hogy mennyire imádom és hogy hiányzott. Nagyon szurkolok neked, hogy hamar elteljen ez az idő.
2013. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%

Az én Kisfiam a NIC-en volt, én járvány idején is vele lehettem. Fura, hogy nem engednek be hozzá, hiszen steril ruhát, maszkot és kézmosási lehetőséget nyilván tudnának biztosítani.


Remélem gyorsan meggyógyul a Kicsid! Esetleg az osztályvezető főorvost keresd meg telefonon, hátha beenged!

2013. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Tényleg nem engednek be senkit!Aki tatabányai és volt,vagyis inkább ment volna be a kórházba látogatni az tudja.Már a földszinten a portán kordonok vannak,papírok mindenhová kitéve,hogy tilos a látogatás.Lánccal le vannak zárva a liftek is:S

Hallottam,hogy aki most szül,az nagyon melléfogott mert nem mehet be apuka a szülőszobára,nem lehet senkit fogadni a gyerekágyon sem:(((Ez egyszerűen borzalmas...

2013. febr. 19. 19:33
 7/42 anonim ***** válasza:
35%

Biztos, hogy nem hagytam volna ott, nincs az az Isten!!

Engem nem tudtak volna kirakni. Főleg, hogy szoptattam, de ha nem, akkor sem.

2013. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
12%
Akkor ültetek volna kocsiba, és telefonálgatni, melyik kórházban engedik be anyát is. Mondjuk Fehérvár?
2013. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Tudjátok amikor a gyereked a karodban annyira fullad és öklendezi a nyálat és váladékot kifelé a száján,hogy azt hiszed a kezedben hal meg,akkor bizonyára ti sem azon gondolkoztatok volna,hogy melyik kórházba vigyétek,hanem,hogy a lehető leghamarabb segítsenek rajta...Én így voltam,a félelemtől és idegtől nem ilyesmiken gondolkoztam.Örültünk,hogy Tatabányán azonnal ellátták.
2013. febr. 19. 19:38
 10/42 A kérdező kommentje:
Kedves 19:33-as válaszoló,maga a gyerekosztály vezető főorvos asszony volt épp ügyeletes és keményen kitessékelt nem csak minket az osztályról.Addig lehettünk benn amíg ellátták,oxigént kapott kicsomagoltunk neki és egyszer még megetettük.Senki nem volt a gyerekosztályon,egyetlen egy látogató sem.Hogyan oldottad volna meg,hogy ne rakjanak ki?Ez komolyan érdekel,kiabáltál volna az orvossal,vagy feljelentetted volna őket?Egyéként nem a kórház szabta ki saját magára a karantént hanem az ÁNTSZ.
2013. febr. 19. 19:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!