Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegrázóbb dolog,...

Mi volt a legmegrázóbb dolog, amitől egyszerűen sokkot kaptál és még egy fényképet se tudnál látni róla?

Figyelt kérdés
Nekem az, amikor 10 éve láttam egy fényképet valami Jacqueline-ról, aki összeégett egy autóbalesetben és életben maradt. Azóta is írtózom tőle.

2021. máj. 16. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Olyan volt, hogy megrázott, de sajnos képet nem láttam róla.
2021. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Szegény mit tehet róla.


Most akkor én meséljek? Egy kis részéről mesélek. Csirkevágóhíd? Video a marha kis vágóhídról? Méhelőeséses tehén aminek az ott dolgozok szakszerutlenul probaltak segiteni vagy elesett tehen aminek a gátja szétszskast traktorral huztak ki.


Elmesélem amin nagyon bőgtem. Tv-ben láttam gyerekként ezüst róka hátsójába áramot vezettek. Úgy bőgtem mint a csecsemő.


De nem írtóztam egyik állattól se.


Az az ember se tehet róla hogy megégett.


Biztos sokan mikor megjelent irtóztak tőle. Biztos sokat bőgött ezen.

2021. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Szerinted ha odamegyek gyerekkent gyakorlaton hogy bácsik azt a méhet nem betuszkolni kell amit hidegvizes slaggal mostak le amit szinten nem slaggal kellett volna hanem a testhomersekletenek megfelelo vizzel ovatosan jo alaposan megtisztitani a sartol amibe volt tehen szar is es utana óvatosan begöngyölíteni vissza majd antibiotikumot adni annak a szerencsetlen tehénnek es tetanusz oltas sem artott volna neki szerintem es ahjoz nem maguk kellenek hanem egy állatorvos. Szerinted nem hajtottak volna el kb. 5 pasi engem pöttöm cingár kislányt? Hogy mit pampog itt egy kis tinedzser gyerek? Mit kellett volna csinálniuk? Ki kellett volna hívniuk az állatorvost.


Vagy a tehén szar csatornába amibe a tehén szar volt és beleesett egy ujszulott borju mivel a tehent keson vittek be az elleto istaloba es mi szedtuk ki jeleztuk a telepen erre azt mondtak hogy dorzsolgessuk szalmaval szaritgassuk. Tudod mennyiszer kamilláztam gyerekként a felnőttek viselkedésén? Allatorvost kellett volna hívniuk hogy megvizsgalja es megtisztitsa a legzocsatornajat es valoszinuleg kellett volna antibiotikum is. Bar szemmel láthato serulese nem volt egy tetanusz elleni oltas sem artott volna neki. Es meleg hely sem.


Sok borzalmat láttam már a tehetetlenség volt a legnagyobb sokk gyerekként. Nem az elszenvedője. Nem tehet róla.

2021. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

1. Láttam videót egy fiatal srácról ahogy meggondolatlanul ugrik egy fejest(!) egy tengerparti szakadék tetejéről és a víz helyett egy szikla várta odalent (komoly). Még élt 2-3 napig de azt a látványt nem kívánom senkinek. Most is felmegy a vérnyomásom ahogy ezt visszaidézem.

2. Egy amerikai kamaszlány elkötötte az apja sportkocsiját és bedrogozva brutálisan karambolozott. A helyszínről horrorfilmbe illő képek szivárogtak ki arról hogy mi maradt belőle.

3. Alaszkában valami szociopata elrabolt egy fiatal lányt majd egy héttel később váltságdíjat követelt érte és egy fotót is küldött a lányról (akinek feltűnően kifejezéstelen volt a tekintete) és mellette egy aznapi újság címoldaláról. Azonban mint később kiderült a lány a kép készültekor már nem élt. A szarházi mocsokláda napokon át fogvatartotta, megerőszakolta és megölte őt az udvar végében lévő faházikójában, míg a felesége és a kisgyereke(!) mit sem sejtve aludtak bent a házukban. Majd a holttestet beállította úgy hogy váltságdíjat még remélhessen érte. A szarrágó mocskot elkapták de az őrizetben öngyilkos lett. A kisgyerekét sajnálom.

2021. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Sokkot nem kaptam, de nem néztem meg többször a videót. Vaslemezeket szállító teherautó ütközött kisbusszal, levágott kezek, lábak, és egy fej is.

A másik vmi fénykép volt, hogy baseball ütővel verték agyon a fókákat a bőrükért.

2021. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
4-es az nem szociopata volt, hanem pszihopata.
2021. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

6

Nem, jól írta a négyes. A szociopata általában veszélyesebb a társadalom számára.

2021. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát liveleaksen sok minden van amit nem akartam látni de mégis megnézzem.
2021. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!