Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki a covid oltás ellen van,...

Aki a covid oltás ellen van, pontosan miért?

Figyelt kérdés
Mivel az oltottak nem ugyanolyan arányban kapják el a betegséget mint azok akik még nem találkoztak a vírussal.. és jóval nagyobb esély van arra, hogy a mutánsok ellen is véd az oltás mint arra, hogy nem.

2021. máj. 16. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%

Nézd, én abból tudok kiindulni, amit a közvetlen környezetemben láttam: pont azok szívták meg kegyetlenül, akik szartak mindenre, mondván, hogy egészségesek, fiatalok, sportolnak, fittek.. mi bajuk lehet? Majd túlesne rajta, máskor is voltak már betegek...stb.

Egy ember közülük konkrétan végigtelefonálta az ismerősöket a kórházból, hogy elköszönjön, mert úgy érezte, itt a vége. Két kollégám kapott trombózist, került intenzívre, egy másik meg csak simán három hétig szenvedett de úgy, hogy a mosdóba úgy ment ki, hogy közben kétszer megpihent. És nem tíz betegségben szenvedő, elhízott emberek, hanem teljesen egészségesek, rendszeresen mozogtak, egészségesen éltek.

Igen, van olyan is, aki észre sem veszi szinte, de ki tudja, hogy ki melyik típus?

Hogy miért csak az oltás? Miért, mi? Ráolvasás? Sámántánc? Szcientológus vitamin? Az eddigi tapasztalatok szerint ezek nem segítenek.

Ne érts félre, abban egyetértek, hogy ha az emberek egészségesebben élnének, tudatosabban táplálkoznának és mozognának, akkor sokan megúsznák a kórházat, de hidd el, nagyon sokan kerültek be úgy, hogy két pofára zabálták a D-vitamint, gyümölcsöket, stb.

A védőoltás hatásmechanizmusának van egy tudományos háttere, amit ok, hogy egy egyszerű melósnak nehéz felfogni, a sejtek működése nekem is magas tudomány, de eddig nagyon sok népbetegséget sikerült oltással leküzdeni.

Ezen kívül világszerte többszáz millió ember kapta meg az oltást és nem változott csimpánzzá vagy gyíkemberré, nem tudja őket a Moszad irányítani távolról és nem haltak meg. Akkor meg miért kell összeesküvés-elméleteket gyártani?

2021. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Azért,mert nem szeretném beoltatni magam, nem vagyok ellene. Aki szeretné, oltasson nyugodtan! Rajtam átment a vírus 2 tüsszentéssel, mitől is kéne tartanom? Influenza ellen sem oltattam sosem. Egészségesen eszem, fiatal vagyok, szedek plusszban vitaminokat is, szóval? Na ezért nem vagyok mellette..
2021. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Ezerszer leírtam már, most is le leszek pontozva. Dehát szeretem megosztani a tudásomat és ez az egyik érdeklődési köröm Aspergeresként.


A COVID egy olyan vírus, amire az immunrendszer hajlamos túl erős választ adni. Ettől válik súlyossá a betegség és ettől alakulnak ki a poszt-COVID tünetek is (80%-os a poszt-COVID előfordulásának gyakorisága!).


Az immunrendszert nem lehet erősíteni, a legtöbb emberben köszöni, jól van. Ha lehetne erősíteni, akkor lényegében a túlzott immunválaszt erősítenénk tovább.


Túl gyenge immunválasz maximum egy durván autoimmun beteg vagy szervtlanszplantált szervezetében alakul ki, akik immunrendszert gyengítő kezelésben részesülnek. Egyébként én akkor lettem szkeptikus az immunerősítést illetően kb 10 éve, amikor olvasgattam a sok-sok-sok autoimmun betegségről illetve egyéb esetekről, amikor gyulladásgátló szteroidot kapnak. Nos az gyengíti az immunrendszert, tényleg gyengíti, mégsincs semmi ilyen jellegű extra baja az érintetteknek, még a náthát se kapják el gyakrabban.


A koronavírus ránk, fiatalokra is veszélyes! Közülünk is előfordulnak halottak, lélegeztetőgépre kerülők. A poszt-COVID-ról már írtam.


Kutatók ezrei, százezrei próbálnak rájönni, hogy min múlik, hogy kinél lesz súlyos, kinél nem, ki kerül bele abba a 80%-ba, akiknek poszt-COVID tünetei lesznek és ki nem, mit tehetünk ez ellen és mivel gyógyíthatjuk a poszt-COVID-ot.


Én nem érzem, hogy túl rövid lenne ez az 1 év, ami alatt előállították a vakcinákat, pláne 2021-ben és pláne úgy, hogy azt is elmondták, hogy a korábbi gyógyszerek, vakcinák engedélyezését a bürokrácia lassította. Nem gondolnám, hogy a vakcinának több veszélye lenne, mint egy fejfájáscsillapítónak és pláne kevesebb a veszélye, mint magának a COVID-nak.


A védőoltásokról pedig mindannyian tanultunk, tudjuk, mire jók, hogyan működnek, a járványos gyermekbénulás (baráti családban van érintett!), a torokgyík, mumpsz, kanyaró, feketehimlő fogalmak mindannyiunknak mondanak valamit.


Nem tudom, milyen pánikkeltésről beszéltek, hisz pont az nyugodhat meg, aki beoltatja magát és pont az fél, aki az OLTÁSTÓL fél!


Szerintetek tudósok százezrei vernek át minket világszerte?????


https://www.youtube.com/watch?v=Iue0AICZfT0


[link]


[link]


[link]


[link]

"A kutatások folyamatosan számolnak be arról, hogy a koronavírus-fertőzésen átesett betegeknél a teljes felépülés hosszabb ideig is elhúzódhat. A Lancetfolyóirat felmérése szerint a betegek 76%-ánál jelentkeztek panaszok 6 hónappal az első tünetek megjelenése után, angliai adatok szerint a COVID-fertőzés ötből egy személynél okoz 3 hónapnál tovább is elhúzódó panaszokat."

2021. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

Én elsők között kaptam meg a HPV oltást az országban,de muszáj volt, mert megjelentek a rákos sejtek. Semmi vesztenivalóm nem volt. Azóta semmi bajom.

Most megjelent ez a covid es bár a Pfizerben nem bízom, de az orosz oltást beadattam,mert nem új,60 éves tapasztalat (ha nem több). A vektor alapú oltásban leegyszerűsítve csak a vírus egy darabját cserélik.

Semmi értelmét nem látom a feltételezésnek,hogy az oltással ki akarnak nyírni. Nincs termelés,nincs élet.

Ha mégis, akkor azok akik nem oltatnak miért gondolják,hogy megússzák?

2021. máj. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

Nagyobb cégek ,akik regebben a vakcinakat gyártottak visszavonultak..

nézzetek videókat, nem oltakozom mer szeretnek anyuka lenni és hiszek abba h ezt az egeszet a háttérhatalom irányítja... ez egy politikai virus ahol tonkre akarjak tenni es csökkenteni az emberiseget... jogainktol fosztanak meg.. elakarnak minket lehetetleniteni, sokan vagyunk a foldon

2021. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!