Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet aludni ipari hallásvédővel?

Lehet aludni ipari hallásvédővel?

Figyelt kérdés
Konkrétan olyan hangos helyen élek, ahol egy ipari tevékenység folyik közvetlen alattam. Költözés nem opció, viszont aludni sem tudok 2-3 óránál többet, mert folyamatosan megy az üzlet, maradjunk annyiban, hogy az öngyilkosság határán vagyok, de a törvény őket védi. Füldugó nem segít, szóval ilyen hallásvédő fejesen gondolkodtam. Te alszol ezekben? Tudsz is?

2021. máj. 17. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet, nem vészes
Igen, de ordenáré kényelmetlen
Nem, aludni sajnos lehetetlen bennük
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam már fülesben, szóval lehet. Jó nagy puha párnád legyen, hogy oldalt is tudj feküdni. Ha az se elég tegyél be füldugót is, munkavédelmiset.
2021. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor bemegyek az obiba, rákérdezek.
2021. máj. 17. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy aki alatt pékség van és ezért a lépcsőházban akartál aludni?
2021. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál akkor ne az OBI-ba menj, hanem olyan helyre ahol normális munkavédelmi cuccokat árulnak.
2021. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De durva! Nekem zajos szomszéddal volt gondom, de képtelen voltam füldugóval otthon lenni, és nagyon megviselt az az időszak. Ha még nem oldódott meg azóta, mióta ezt írtad, kitartást!
2021. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!