Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ipari mennyiség...

Normális, hogy ipari mennyiségű csajnál próbálkozom be?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, még nem nagyon volt barátnőm.


Rászoktam arra, hogy ha Facebookon/Instagrammon meglátok egy jó csajt, akkor ráírok és bepróbálkozom nála.

Ez az udvarlás általában legtöbbször kb fél óra alatt lezáródik. Csak ma kb 4-5 új, szinte vadidegen csajra írtam rá. Egyszerűen nincs kedvem küzdeni az értelmes lányokért, bár sokuknál lenne/lehetett volna esélyem is. Minél előbb és minél kevesebb erőfeszítéssel szeretnék barátnőt és, ha érzem, hogy ez lehetetlen az illetővel, akkor hagyom.

Sokszor tetszem a lánynak, de valamiért hirtelen elmegy a motivációm, ezért nem is keresem többet őt, emiatt igazából már több potenciális barátnőjelöltet "hajtottam el".


Ezzel csak az a gáz, hogy kezdem egyre lejjebb vinni a szintet.

Már elég buta, de jól kinéző 14 éves csajokra is irkálok, de még mindig nem találtam senkit.


Ne csak oltogassatok, segítsetek.

Tudom, hogy ez nem normális, de egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele és egyre szánalmasabbá kezd válni a dolog..


Mit tegyek?


2017. júl. 4. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ, mennyire vagy sikeres a nőknél. Ha az vagy, akkor relative kevés nőből is találsz társat. Ha nem, akkor sajnos marad a Nagy Számok Törvénye, hogy leszólítasz X ezer csajt, oszt valamelyik majdcsak beadja a derekát...

Nem túl hatékony módszer, de...nem szólok bele.

2017. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem nézel ki jól a buta jól kinéző csajokat el is felejtheted, ők csak a külsőségekre mennek. Az összes többi kategóriába több esélyed van. De ha buta is vagy és nem is nézel ki jól...Akkor legyél gazdag.
2017. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondj egy k._..va nagy "ÁLLJ!!!"-t magadnak. Jusson eszedbe mindig hogy elalvás előtt az utolsó néhány gondolat az lesz az agyadban hogy "na, már megint ugyan ott tartok mint tegnap". Mert igen, csak önmegvető gondolataid lesznek, csak egy k._.rvafájdalmas felsóhajtás lesz minden reggeled a tükör előtt. ÉS a valóságban idővel már nem is akarod megugrani azt a szintet hogy beszélj valakivel aki hozzád illene, mert megszokod azt a kellemes húgymeleg mocsarat amiben egyre mélyebbre ásol. Elkezded idővel áltatni magadat, hogy "jajj, csak 2 évvel fiatalabb, jajj, csak hárommal, jajj, ugyan kit érdekel a kor, jajj ugyan kit érdekel hogy az osztályában már mindenki felpróbálta egyszer". És szépen mész lejjebb. Aztán elgondolkodsz egyre többször a fizetős szexen. Aztán elkezdesz prosti oldalakon eleinte csak "tanulmányozást" folytatni. Az egódból mindig csak egy kis darab sorvad el, de sok kicsi sokra megy.

És idővel minden más területére átragad ez az életednek. Egy sikerélmények nélküli szánalmas alakot fogsz viszontlátni a lelki szemeid előtt mikor csak a saját nevedet olvasod el a profilodon. Tulajdonképpen már nem is fog örömmel eltölteni egy sikeres ismerkedés. Vagy már itt tartasz? Lehet hogy csak azért csinálod mert már maga a "vadászat" tetszik? Hogy hogyan tudsz játszani egy kicsit? Hogyan rángatod egy kicsit a horogra akadó halat, aztán hagyod elúszni?

Az a baj, hogy pont egy olyan területén játszod ezt az életnek, ami erősen befolyásolja az önértékelésedet.

Mert ha valóban inkább elmennél horgászni, akkor 10 perc alatt elfelejtenél egy össze nem jött fogást. Egy lánytól kapott elhajtás, vagy simán csak ignorálás azonban sokáig visszatérő emlék marad.

2017. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Igazából prostihoz tervezek idén nyáron menni, és tényleg nem is elsősorban a barátnő a lényeg, hanem az izgalom és hév, amiket az ismerkedések elején érzek.

2017. júl. 4. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

A face insta egyéb nem kapcsolat teremtésre való, hanem kapcsolattartásra pl, Thayföldre költözött testvéred...egyéb.


Szerintem, amit csinálsz másra nem jó csak arra, hogy mimimálisan csökkentsd az unalmadat,frusztrációdat. Mégegyszer leírom, az fb v. instán ráírsz vkire, az nem ismerkedés, max unaloműzés.

2017. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!