Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Részeg öngyilkos hajlamok?

Részeg öngyilkos hajlamok?

Figyelt kérdés

Elsősorban szeretnék elbézést kérni, azoktól akik olvassák mindezt. Tudom hogy holnap megbánom hogy emgírtam, aztán ismét visszaesetm.

Röviden a történet, 17 éves korom óta alkoholista vagyok, úgy lezdődött, hogy a családi hátterem miatt nincsenek anyagi gondjaim, így szinte bármit megvehetek magamnak.

Szóval a lényeg, gyerekkoromban 17 éves koromi csúfoltak egy testi hátrányom miatt, akkor plasztikáztattam, addig úgy voltam, hoy a lényok rm sem néznem, de bevállaltam a műtétet, hogy a lányknál sikeres lehessek, de sajnos hiba, udvariasság nem volt épp jó dolog a lányg szempontjából hiába őróbáűlkoztam, tisztelettel, udvarolbni lányoknak.


Egyetlen vágyam volt, hogy párom legyen, bevállaltam a műtétet,. pedig a tűtől is félek, de hiába próbálkoztam, a láynok elkerültek.


Próbáltam kedves lenni, udvarolni, de mindig le voltam koptatva pedig csak szeretetre vágytam és viszonoztam is volna, de nem jött össze soesem.


17 voltam, akkor volt a műtét, a tűtől is féltem, de bevállaltam, pedig az egész arcom átszabták, nagy volt az orrom genetika, csufoltak miatta, talán ez rontotta wel a gyerekkorom.


Megvolt a mütét, volt egy gyerekkori szerelmem aki nagy erő volt, hogy midnezt megtegyem, de a mütét után mikor beszéltem vele azt mondta, hogy csak mint barát tud ám tekinteni.


Összetörtem telejsen.


Próbáltam eröt gyüjteni a külsöm már rendben volt de mégsem éreztem ugy hogy be tudnéák ilyleszkedni, amgányos voltam mindig.


Elképzeltem mindazt amit az ismerösök megkaptak, bulik, kapcsoaltok, szerelem, számomra mindez nem létezett.


Aztán 17 évesen ugy gondoltam a másik szerelemembe a vasutba temetkezem, esti érettségire jelentkeztem, hogy jelentkezhessek a mozdonybezetöi képzésre.


Az esti érettségi sikerült viszon közben jelentkeztek oxlyan dolgok ami egészségügyi tekintetben ellehetetlenítették a dolfot, a vesém és az epém 27 ávesen telejesen tönkre van.


Nem marat semmi célom az életben a családi hátterem sajnos olyan hogy anyilgilag nincs gondol, így megvehetrm amit akarok, napi 1 liter vodka és 6-9 sör fogy el, leiszom amgam alszom, felkelek és ujra indul midnez.


Közben szomorkodom, szeretnék egy jobb élett de mindig érzem, hog a halál felé haladok az epém és a veésm egyre jobban megy tönkre, de muszáj az idegeim topmpinatin.


tUDOM REGELRE EZ A KÉRDÉS IS TÖLÉSRE KERÜÖL ILLETVE ÉN IS ELFELEJTEM AZ FELHASZNÉLÜNEVET ÉS A JELSZÜT AMIVEL AZ OODALRA REGISZRÁLTAM


De könyörgöm nektekt ajánjatok egy oldat vagy mkórházat vagy bármit ahva jeléentkezhetnék és normális életet élhetnék végre. 27 vagyok, 10 éve az alkohol rabságában, hogy találhatnák végre valami megolst, az se zavat, ha korházba kerülók csak végre legyen vaami öröm az életemben.


Igyekszem olvasni amit irtok, taln enm tölik de hátga van javaslat.


2021. máj. 19. 04:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval megpróbálom megírni míg még emlékszem, és majd nappal olvasom, krélek ne töröljétek ki a kérdésem. Budapesten melyik intzmeénybe kellen jelntkeznem ahol alkoholizmust és depressziót kezelnek. Szeretnék boldog lenni, de félek, elúbb vagy utóbb a Dunának megyek, az alkohol csak ideiglenes tompítást jelent nekem, de szeretnék végre valóban boldog lenni, és élvezni az élete. Javasoljatok kérlek akéár orvosi, akár pszichiátriai intázmányt ahova befekve rendbe tudnának tenni engem. Az gyerekkori sérelmek teljesen tönkretették az életem és nem tudok belőle kitörni pedig seretnék, csak egy boldog életet egy társat akivel élhetek. De félek tényleg a válaszokat sem olvashatom mert mire megébrefdk törlik, esetleg privátban megínátok. Elbézést kérek a helyesírési hibákért, ittam, amiatt nem tudok íni, de szeretnék végre meggyógyőlni, így szükségem volna az ötleteitekre, hogy hova fordulja, segítségért. Szép napot mindenkinek aki ovlvassa.
2021. máj. 19. 04:28
 2/8 A kérdező kommentje:
Es talána legangyobb bünöm, amit senki msem néz el, hogy lezbikus vagyok, pedig csak szüskgéem van valakire akit szerehetek, aki erösebb de egyittal, ugayanugy átérzi mia az amit nöként érez érez az embe.r
2021. máj. 19. 04:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Eébázást kérek, tudom olvashatatlan sok eseben, próbáltam figyelni, hogy jól írjak, de csak ennyire ment.
2021. máj. 19. 04:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek, nem hiszem, hogy reggel be tudok ide lépni, nem fogok emléjezni a jelszóra, de olcasni fogom a váladzokat, kit vagy emlyik intézményt keressem, akik se4gitenek, alkoholizmus é fepresszio amit le kell küzdenem, a lezbikusság már csak az könnyedebb utohatás.
2021. máj. 19. 04:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Méág egyszer ksözönöm midnekinek, ha estleg törölnk midnezt, regisztáricó előtt olvasta a szabályzatot, szóval ha privátban írtok is römmel veszem a javaslatokat, ha be tudok lépni nappal.
2021. máj. 19. 04:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó kórházban van addiktológiai osztály, ott tudnak segíteni neked. Az első lépésed a háziorvos legyen, (bár addiktológiára úgy tudom, nem kell beutaló), de ő biztosan segíteni fog, hogy pontosan merre tovább!
2021. máj. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehhez a predikamentumhoz szakember szükséges, akit itt aligha találsz. Kezdj el a pszichológiai orvosok felé nyitni szerintem.
2021. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogod magad, azonnal bemesz a teruletileg illetekes pszichiatriai osztalyra es elmondod nekik a problemadat (felteve ha van TB-d, bar miert ne lenne ha anyagilag el vagy engedve).


Valoszinuleg a zart osztalyon kotsz ki, de ezt epito jelleggel mondom.


Vannak olyan esetek amikor ez szukseges, es ebben az esetben szukseges.


Kapni fogsz gyogyszereket is. Beszelni fogsz pszichologussal is.

2021. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!