Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet, hogy az antidepres...

Hogy lehet, hogy az antidepresszánsok éppen, hogy fokozzák az öngyilkosságra való hajlamot, és csak egyre mélyebbre taszítanak, amikor pont azért írták fel, hogy visszatérjen az életkedv?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Megmondják, hogy az elején borzalmas lehet. Ezért kell mellé a frontin. Ha viszont nagyon borzalmas, akkor másikat kell próbálni.
2020. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%
Mert szar méreg, nekem semmit se használt.
2020. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még a betegtájékoztatón is feketén-fehéren rajta van egy csomó mellékhatás mellett, hogy a szer fokozza az öngyilkosságra való hajlamot.

Ez agyrém!

Milliók szednek ilyen szereket, abban a hitben, hogy jobban lesznek, valójában meg egyre rosszabb vannak.


Mégis hogy lehet ez??

2020. szept. 30. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. En annyira rosszul lettem tőle, hogy a földön fetrengtem, szóval nem merek másikat kipróbálni, pedig bipolaris vagyok.
2020. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Én sokkal jobban voltam tőle.
2020. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Ne egyszerusitsd le. Hat het mulva fejti ki a hatasat, kezdetben rosszabbodhat az allapot, es korhazban, vagy felugyelet mellett kellene elvileg elkezdeni a szedeset.

Viszont amikor hatni kezd, akkor speciel nagyon jot tesz, segit.

2020. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Én 20mg paroxetinnel kezdtem egyből, munkába jártam az első hetekben is. Kicsit rossz volt de közel se földön fetrengés meg kórház.
2020. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!