Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hosszú hajú lányok, nők! Ti...

Hosszú hajú lányok, nők! Ti milyen hajat vágattok magatoknak?

Figyelt kérdés
Ha hátrafésülitek, akkor ilyen V alakot formál hátul, vagy egyenes az egész, vagy valami másabb fazont? Aki akar küldhet képet is, légyszi a korotokat írjátok, nem érzitek, hogy a korotokhoz képest idősebb, komolyabb fazont kelleme választani? Köszönöm!

2021. máj. 19. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tompább V alakot formál.

Amúgy elárulnád, hogy mit értesz idősebb, komolyabb fazon alatt? Miért van ez korhoz kötve?

16/L

2021. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt figyeltem meg, hogy az idősebb nők, 35-40 felett már levágják a hosszú hajúkat, vállig érőre, vagy még rövidebbre és emiatt kérdeztem.
2021. máj. 19. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet szoktam: [link]


Szóval hogy a vége egyenes legyen. A hossza nem feltétlenül egyezik a képen lévővel, azt szoktam kérni, hogy először a töredezett részt vágják le és utána igazítsák ilyen fazonúra.

23N

2021. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most annyira megváltozott a hajam minősége, hogy nekem is rövidebbre kéne vágni. Még nem bírtam rászánni magam. Az arcomhoz egyelőre még illik a hosszú, de ha nem derül ki, mi a bajom és a hajam így marad, le kell vágatnom vállig érőre.:(

Most én vágom magamnak, viszonylag egyenes hátul.

2021. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ui:43 vagyok
2021. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: vérvételen voltál? Esetleg valami gyulladás, stressz miatt?

2021. máj. 19. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Az idosebb nok amugy azert vagatjak rovidebbre, mert az osz haj befestve nagyon elettelen, sprod vegu lesz, es ha egeszseges hajat akar vagy oszen hagyja, vagy festett rovidebb.
2021. máj. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesre volt vágva, amíg hosszú volt (hátközépig érő), de múlt héten letolattam 6 millisre az egészet. Vágytam már valami nagy változásra, és most így szeretem 🙂
2021. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!