Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalk-on mégis ki ez a...

Anotalk-on mégis ki ez a ,,Rövid vagy hosszú hajad van"?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel kezdi a beszélgetést. Elég ijesztő.

2021. máj. 24. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Az anotalk egy kalap szar! Tele van hülye tinikkel, akik hol nőnek, hol férfinel adják ki magukat.
2021. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

#1:

JA! 😦

2021. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ott sok a beteg ember, tudom. Exemet ott ismertem meg.
2021. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Innen valahogy mindenki ott ismeri meg a barátnőjét/pasiját...


Azt azért elárulhatnátok, hogy hogyan, amikor ott mindenki kretén...

2021. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Én mondjuk egyszer ismertem meg ott egy pasit. Nem volt kretén, éjszaka mentem fel, és egyből áttértünk arra, hogy melyik megyében lakik a másik, mert ha messze, akkor nem is húzzuk egymás idejét tovább. Kiderült, hogy 30 km-re lakik, és a szomszéd városba (ahová gyakran járok be) jár iskolába. Szóval àttértünk kb félóra beszélgetés után Messengerre, és rá nem sokra találkoztunk. Az első randitól számítva egy pár napra rá össze is jöttünk. Nem voltunk álompár, a pasi szűz volt, de kedves, jó srác, sajnos azonban volt mentális betegsége (nem olyan súlyos, hogy pszichopata, vagy skizofrén, de voltak), és emiatt nem igazán figyelt senkire, rám sem, nem figyelt arra amit beszéltem, nem is nagyon érdekelte semmi. Így párkapcsolat után szexkapcsolat lett közöttünk, és az működött, jó volt. Jól éreztem úgy magamat. Heti 2 napot együtt töltöttünk, mintha egy pár lennénk, megvolt egy párszor a dolog, és jó volt minden. Majd mikor már tényleg még a szex is megromlott kettőnk között, akkor kiadtam az útját. Sajnálom, tényleg jó ember, jó srác, de nem bírtam elviselni a remegő rohamait, ha valami csúnyábbat szóltam hozzá (akár viccből is), vagy ha megütöttem kicsit erősebben poénból, ráadásul állandóan aludt (volt hogy 2-3 napot egyben szó szerint), meg már 100%-osan nem figyelt rám, nem érdekelte semmi, csak a szex, ami ugyan normális egy szexkapcsolatban, de azért akkor sem ilyen szinten. Ha minden rendben lett volna vele fejben, akkor nem dobom, neki eszébe sem jutott engem dobni. Az ágyban is tökéletes volt, mindenre megtanítottam amit én szeretek, és közben ő is élvezte, mindig kipróbáltunk valami újat, és nem tudott hibázni. Sajnálom, hogy így alakult, mert tényleg egy nagyon jó embert ismertem meg a személyében.

Egyébként itt gyk-n is ismertem meg pasit. 😂

2021. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Kamu.
2021. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Attól, hogy neked csak idiótákat dob be nem mindenki olyan szerencsétlen, mint te. Bár, én is az voltam, hisz vége lett.
2021. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

4, én eddig 3 normális sráccal is találkoztam ott, szóval nem kéne általánosítani, mert ezt az általánosítást ki nem állhatom. :/

Az oldal 99%-a egy idióta, de ott van a maradék 1%,aki normális. De te is fent voltál akkor, ha ezt tudod, szóval akkor ennyiből te is kretén vagy, mert a szavaiddal élve mindenki kretén ott. 🤔

2021. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó, akkor a te szavaiddal élve, 99 % kretén és 1 % normális. Így már tetszik?


De tudtommal nem társkereső az az oldal, még finoman szólva sem, de érdekes módon itt a GYK-n elég sokan összejöttek ott valakivel, pedig ennek azért szinte a nullához van az esélye, mert az lehet, hogy te kifogsz egy normális embert ott, de cseszheted, ha az ország másik felén lakik, meg még sok más oka is van ennek, tehát én ezért írtam ezt, hogy szinte esélytelen, hogy onnan ismerd meg a partneredet...

2021. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz tényleg kb akkora esély kell, hogy onnan kapcsolatod legyen, minthogy megnyernéd az ötös lottót.
2021. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!