Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rövid hajú lányok! Néztek már...

Rövid hajú lányok! Néztek már fiúnak titeket? Fordult már elő veletek ilyen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 16:42
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
95%
:))) engem kétszer is (legalábbis, amiről tudok :) egyszer a saját szüleim :))) igaz, messziről. Miután odaértünk egymáshoz, akkor mondták, hogy nézték, ki lehet ez a fiatal srác a ház előtt :) A második alkalommal a villamosmegállóban egy öreg néni úgy szólított meg, hogy "Fiatalember, merre van a..." már nem emlékszem, mit keresett :)
2021. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

#1-es!

Ez vicces. Milyen ruha volt rajtad? Mennyire volt rövid a hajad? Fiúsabb arcod van alapbó?

2021. máj. 24. 19:05
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
:)) én is mindig nevetek még most is, ha eszembe jut, pedig már régen történt. Farmarban jártam akkoriban szinte kizárólag, és imádtam a fiús zakószerű blézereket - hát így :))) A hajam max 4-5 centi volt. Az arcom amúgy nem fiús, bár sosem tartottam magam különösebben szépnek. De amikor ez történt még csak húsz éves voltam, és mindig fiatalabbnak néztek a koromnál (szerencsére még most is) Mondjuk most már nőnek nézek ki :))))
2021. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
92%
Soha. Mast hosszu hajjal is lehetne rockernek nezni, de nalam bizonyos tenyezok kizarjak.
2021. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

#3-as!

:)

Sport miatt volt rövid a hajad? Alkatra is inkább vékony vagy?

2021. máj. 24. 19:41
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem sport, dühömben vágattam le egyszer :) amúgy igen, vékony vagyok, de alacsony is, szóval még egy 15 éves fiú is simán magasabb nálam, de hát a néni öreg volt már, ős is pici volt, nem tűnt fel neki :)
2021. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
ő is :) de béna vagyok :)
2021. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
98%
Nem, de nagyobb a mellem, mint a fejem, szóval nehéz lenne.
2021. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
8-9 körül lehettem, rövidre vágatta anyám a hajam. (Hozzáteszem, teljesen tetőtöl talpig rózsaszínben voltam, így máig nem is értem...) Egy nálam kisebb srác valami játszótéren talán? megkérdezte hogy fiú vagyok e. :D mondom nem és elment
2021. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
69%
Én 2 éve kopasz vagyok, saját elhatározásból, egyszerűen így tetszik nekem. Ugyanakkor az arcom és az alakom is határozottan nőies, nőiesen öltözöm, sminkelek, nagy fülbevalót hordok, szóval szeretek minden más tekintetben nőnek kinézni. Néztek már furcsán rám természetesen, de sosem hittek fiúnak :) 25/L
2021. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!