Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Veletek elő fordult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek elő fordult olyan, hogy egy 10-15 évvel idősebb férfibe szerettetek bele?

Figyelt kérdés

Ha igen:

-volt köztetek valami?

-ő viszonozta az érzéseket?

-ha nem alakult ki köztetek semmi, hogy sikerült elfelejteni őt?


Pluszba leírhatnátok azt is, hogy mennyi idős volt a fiú és ti!



2019. júl. 25. 21:18
 1/6 anonim válasza:
100%

Velem sajnos volt ilyen. Igazából akibe beleszerettem az az unokatesomnak volt a baratja. és igen. Én nekem nagyon tetszett o de hát esélyem se volt, hisz volt baratnoje.

Valamikor még sírtam is miatta de valahogy túl tettem magam rajta.Hisz van még más fiú is a világon és hát jah .

Nehezen de végül túl tettem magam rajta

2019. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nos, az érme másik felén vagyok de igen, egy nálam 12 évvel fiatalabb lánnyal amikor frissdiplomás segédtanítóként dolgoztam a suliban ahova jártam. Viszonozta és kialakult köztünk a szerelmi kapcsolat, de a körülmények közénk álltak természetesen pedig eszem ágában sem állt kihasználni...
2019. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2x is.


1. Nem volt semmi köztünk, nem viszonozta.

Egyszerűen hagytam hogy elmúljon :D


2. Nem volt semmi köztünk, nem tudja viszonozni mert nem tud róla.

És nem múlik évek óta, de képes vagyok velem egykorúakba szerelmes lenni, ha úgy alakulna akkor össze is jönnék azzal akivel szeretjük egymást. /Csak hát ilyen nincs RIP/

2019. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mind a 3 válasz leírja a jelenlegi állapotom. 12 évvel idősebb, van barátnőjé és tudnék velem egyidőseket szeretni, de jelenpillanatban nincs megfelelő ember:(
2019. júl. 26. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaj de ismerős....

Nem viszonozta, nem is tudott róla. (Bár lehet, hogy olyan bénán bámultam, hogy lebuktam, mindegy.)

Akkor én 14 voltam, ő meg 25-26. (Kb két évvel ezelött) Volt/van barátnője.


Hogy hogy sikerült elfelejtenem? Egy barátnőm megkérdezte; ha most szerelmet vallana összejönnél vele? Ez egy nagyon jó kérdés volt. Átgondoltam a dolgokat. Mégis mi a francot kezdenék én vele. A kérdésre nemmel válaszoltam. Aztán egy hónappal később ott is hagytam azt a helyet, ahol találkoztunk, meg beszélgettünk addig. (Egy sportegylet volt)

2019. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dorbentom válasza:
27%
Mit nem adnék egy tinivel egy éjszakáért😋😋🤗🤗
2019. aug. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!