Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai világba miért nem ér...

A mai világba miért nem ér semmit a szavahihetőség?

Figyelt kérdés
Sok emberel beszéltem már meg idöpontot hogy ekkor és ekkor találkozunk ilyen olyan ügybe,aztán kb a fele besem tartotta,a telefon kikapcsolva,a másiknál felhivom,hát tegyük már át 4 órával késöbbre,a harmadiknál,el is felejtettem.Persze nem lenne ez baj ha az ember nem utazna többszáz kilométert..Én eddig még mindig álltam a szavam.Nemtudom miért nem lehet ilyen más is..
2021. máj. 25. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy nekik elég fontos.
2021. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem fűződik hozzájuk érdekük. Mikor tőlem valaki kölcsönkért pénzt, percre pontosan ott volt a zséért a találkozási helyen.
2021. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Na ezért töröltem magam a közösségi médiából én is
2021. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Bele a mai világba, abba.
2021. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Cserébe megkérdezhetném, hogy a helyesírás mennyit ér a mai világban.
2021. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"helyesírás mennyit ér a mai világban."


Kb szart sem,én még nem hallotam olyan nőröl akinek a bugyija a helyesírástól lett volna nedves..

2021. máj. 25. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem a helyesírásra gerjedek, de azokra a férfiakra sem, akik nem tudnak helyesen írni.

38N

2021. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

",én még nem hallotam olyan nőröl akinek a bugyija a helyesírástól lett volna nedves"

Fordítva viszont nagyon is jól működik a dolog. Mármint hogy akin azt látják hogy még az írása terén sincs benne semmi igényesség, azt jó messziről elkerülik.

2021. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Erről pont az jut eszembe, ami kb. múlt héten volt nagy vita, hogy akkor meg az lesz a baj, hogy fúj nők, hogy még válogatnak is :D Jön majd a nagy csodálkozás, hogy a normálisabb nőknek miért nem kellenek az igénytelenebb férfiak és jön a gyakoris lázadás.


Amúgy meg pont azért nem ér a szavahihetőség, mert ők is annyira beleszarnak, mint te a helyesirásba.

2021. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a tv.-ekből induljunk ki. Nincs/nem nagyon van következménye sok dolognak, csak egyeseknek.
2021. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!