Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 7 óra alvás elegendő átvészeln...

7 óra alvás elegendő átvészelni egy munkanapot?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 23:59
 1/7 anonim válasza:
28%
Hosszútávon egészségtelen.
2021. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én volt, amikor 3 óra alvás után mentem dolgozni. Simán átvészeltem, még haladtam is a munkával. De persze ez nem fordult elő túl gyakran.

Viszont a 7 órát ritkán léptem túl vagy értem el máskor is.

2021. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én majd egy éve 4-5 órákat alszok, és most vagyok ott, hogy már kezdek besokallni és fontolgatom a felmondásomat.


Ha már keveset alszol akkor pár hetente hétvégén legalább aludd ki magad az sokat segít.

2021. máj. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En csak 4-5 orat szoktam aludni a munkahelyemen, a maradek 3 orat mar valahogy atveszelem.
2021. máj. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Négyes, most jot nevettem :))
2021. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi a maximum, amit szoktam aludni hétköznapokon (jellemzően inkább 5-6 óra), teljesen jó. Na jó, néha hétvégén jól esik 8-9 órát is aludni, de hétköznap nem akarnék olyan sokat.
2021. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy hosszú távon vagy néha napján. Egyébként simán elég. Lehetnek mély pontok, de azon átlendülve minden oké. Ha azt érzed, hogy többre van szükséged, akkor lehetőségekhez mérten próbálj valamit változtatni.
2021. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!