Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már megbánt...

Van itt olyan, aki már megbánta, hogy beadatta a koronavírus elleni vakcinát?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Megbántam
Dehogy bántam meg, jó döntés volt
61 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem bántam meg, mert így végre szinte normális minden. Egyedül a buszon maszkviselés zavar még, ha beüt a kánikula le fogom venni akkor is ha kötelező marad, mert megfulladok benne, tavalyi tapasztalat.
2021. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Most meg nem banta meg senki es amint a fenti kommentbol is latszik, az emberek nem azert adatjak be mert felnek a virustol, hanem mert csak igy elhetnek normalis eletet Magyarorszagon.

Amerikaban engem semmi hatrany nem er azert mert nem vagyok beoltva. Voltam nemreg lakodalomban is maszk nelkul, zart terben es senki sem kerdezte meg hogy be vagyok e oltva. Etterembe siman beulhetek, nem kell a teraszon lennem. A boltokba meg maszk nelkul megyek be, eddig senki sem szolt erte es vannak tobben is akik maszk nelkul vannak


Az oltottak majd par ev mulva fogjak banni az oltast

2021. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Na és ha megbánta valaki? Visszacsinálni már nem lehet. 😀
2021. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Azt bántam kicsit meg, hogy a Sinopharmot fogadtam el, remélem attól is kialakul majd a védettség.
2021. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én sem az oltást bántam meg, hanem a Sinopharm-ot.

Eddig csak hallani lehetett olyanokról, akiknél nem alakul ki megfelelő védettség, de most már ismerek is ilyen személyt. A kormány pedig hallgat erről. Azt hazudták, hogy "majd a sejtes immunitás megvéd", aztán kiderült, hogy az elölt vírusos vakcinák nem is hatnak nagyon a sejtes immunitásra.

2021. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
A 2-es szerint miért fogják bánni oltottak az oltást?
2021. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy bántam, azt vártam hónapokig hogy beoltsanak.
2021. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!