Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordják egyesek még...

Miért hordják egyesek még mindig a maszkot az utcán, amikor nem kötelező? Rájuk nőtt ez a hülye álarc?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 16:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as, teljesen életszerű példákat hoztál!
2021. máj. 27. 16:34
 12/32 anonim ***** válasza:
40%
Mennyj vissza antivaxxelt nézni. Legalább az átlag higiénia javul ettől egyeseknél talán. Munkahelyen beteg ember, aki köhög talán inkább felhúza már. Nem kell nekem kis állatkái. Kösz.
2021. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindenki döntse el önmaga, hogyan akarja hordani. Vegyük figyelembe, hogy hiába a sokmillió beoltott, azonban a beoltatlanok megbújnak: ki tudja, ki beoltott, ki nem az...
2021. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Tevenyereggyarto ***** válasza:
71%

“Semmit nem ért a maszk a vírusok ellen. Sokkal nagyobbak a maszk pórusai, mint maga a vírus. A vírusok úgy repülnek át rajtuk, mint a kitárt ablakon.”


Édes istenem, több mint egy éve tart ez a sz@r s még mindig van aki úgy képzeli el ,hogy a vírus az úgy önmagában, szépen egyesével száll ki belőle? Nem, a vírus a nyálcseppekben/ aeroszolokban van s természetesen abban sem egyesével. Ezeknek a cseppeknek a nagyját kifogja a maszk. Pont ugyan ezért vesznek fel műtétnél is maszkot az orvosok: hogy ne leheljenek/ köhögjenek bele semmit a páciensbe. Érdekes, mielőtt a közembernek is hordania kellett azelőtt senki sem hívta agymosottnak az orvosokat mert maszkot hordanak.

2021. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
70%
Mert buszon még kötelező hordani, és aki leszáll róla, azon rajta van :D
2021. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%
Azért hordom, mert nincs kedvem folyton előkapkodni a táskából, ha kell. Egyszerűbb, ha mindig rajtam van.
2021. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
62%

Azért hordom mert nem akarok semmit sem elkapni a koszos villamoson és utcákon.

Rengeteg köhögő ember van, akkor is zavartak mikor nem volt ez a covid, most megnyugtat a maszk kicsit.

Utálom ha valaki beteg köhög tüsszőg mellettem

2021. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
68%
Millió plusz egy oka lehet bárkinek arra, hogy hordja, - ráadásul az égadta világon semmi közöd ehhez! Ilyen egyszerű a válasz! Elmagyarázni meg teljesen felesleges ilyesmit neked normálisan, mert a jelek arra utalnak, hogy benned hajlandóság sincs arra, hogy megérts ilyen jellegű döntéseket.
2021. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
71%
Én azért hordom, mert többségében tömegközlekedek, vagy boltba megyek. Ezekre a helyekre alapból kell, és felesleges macerának tartom, hogy kutakodjak a cuccaim között, hogy megtaláljam, így inkább itthon felveszem, mikor elindulok. Az a plusz pár perc maszkban nem oszt, nem szoroz. A munkahelyemen 12 órát abban vagyok, így már teljesen hozzá is szoktam.
2021. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
58%

#14

Nekem a kedvencem, mikor ez az elmélet azzal társul, hogy az oxigént bezzeg felfogja! Mert nyilván a vírus átfér a lyukakon, de az annál kisebb méretű oxigén már nem. Logikus. :DDDD

2021. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!