Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordják egyesek még...

Miért hordják egyesek még mindig a maszkot az utcán, amikor nem kötelező? Rájuk nőtt ez a hülye álarc?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 16:03
1 2 3 4
 21/32 Emerald13 válasza:
11%

Csak az a baj hogy akkora egy ízléstelenül unsociable stílus ez a civilkénti maszkozás hogy elmondani nem tudom...

Hogyha már nem kötelező viselni, / nem olyan durva a covidhelyzet, nem a helyes módja ez semminek. Aki tényleg annyira fosik az esetleges, covidon kívüli fertőzésektől, vagy annyira ocsmánynak találja magát, annak is az eredeti, természetes élethez kéne kellő hűséget tanúsítania - Ha egyáltalán rendelkezik még reális képpel róla.. Szedjen vitaminokat, csinosítsa, alapozózza ki magát, tegyen bármi kultúráltat anélkül, hogy bevágná ezt az embertelenül életunt ""stílust"".

2021. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%

#21

A vitaminok, alapozó segít az allergiás tüneteken, viszketésen/tüsszögésen, illetve jobb illatúvá teszi a környezetet?

2021. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%

#21: "Aki tényleg annyira fosik az esetleges, covidon kívüli fertőzésektől... Szedjen vitaminokat"


Tisztelettel érdeklődöm, csontvelődaganatra immungyengítő kezelés mellett milyen vitamint javasolt, ami mellett semmit nem kapok e maszk nélkül sem, és ami csak az immunrendszeremet erősíti, a daganatos sejteket nem.

Csak mert az orvosom nem tud ilyenről...

2021. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Emerald13 válasza:
13%

Allergiás tünetekkel is el lehet bánni kultúrabb utakon módokon, a környezet pedig nem dezodorkavalkáddá lett teremtve, hogy unalmunkban azt szagolgassuk. Maximum tisztábbá varázsolni lehet, aminek úgyszint nem ez a módja, a pl. káros anyagok kibocsátását kell minimalizálni hozzá.


Ennyire kényesek különben se legyünk már könyörgöm...

2021. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

#24

Igen, szedek gyógyszert az allergiámra ha így érted, de egyrészt nem segít 100%-ban, másrészt a nyárfaszösz miatt még az is tüsszöghet-viszkethet, aki nem konkrétan allergiás.

Nyilván nem "dezodorkavalkádot" vár az ember, de a szarszagú utcánál miért ne lenne jobb egy tiszta maszk?

2021. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
75%
Mi közöd hozzá ki hord maszkot?
2021. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%
Az agyuk helyet takarjak vele.😆 En eddig se hordtam, de orulok neki, hogy mar nem kell, mert igy legalabb messzirol latni kik azok, akik labon kihordtak az agyhalalt.😆 (Akiknek valamilyen immunszupprimalt allapot miatt szukseges, nyilvan kivetelek, ez viszont csak egy toredek.) Lehet duhbol lepontozni, bar az nem forditja vissza az agyhalalt.😆
2021. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Emerald13 válasza:
22%

#25

A maszk az lehet hogy tiszta, a pofád már rohadtul nem lesz az hogyha lefeded egy bazinagy papírfecnivel. A másokkal szembeni megjelenésed pedig jóval fontosabb mint egy igencsak kis horderejű kényelmi igényed. Én legalábbis inkább gyötrődök esetleges időszakos közérzetirritációval, mintsem személytelenkedek állandóan ilyféle természetellenes módon minden embertársam előtt. A tiszta levegő mániákus igényléséről pedig már ne is beszéljünk..

2021. máj. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
71%
Én is megszoktam már, ezért van, amikor rajtam hagyom. És persze, ahogyan előttem is írták, ha valami épületbe mész pl (bolt), akkor viszed, mert oda meg csak azzal mehetsz be. Rajtad marad, mert megszokás. Ennyi. Az ilyen emberekkel nincs semmi baj. Talán tényleg a kérdés olyan rosszindulatú...
2021. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
62%

#28

"Pofám"?? Nem vagyok állat. :)

Az arcomnak semmi baja, alap hogy tisztítom és ápolom a bőrömet, akár hordok maszkot akár nem. "Papírfecnit" nem hordok.


"A másokkal szembeni megjelenésed pedig jóval fontosabb mint egy igencsak kis horderejű kényelmi igényed."

Nem, engem nem érdekel hogy a járda szélén fekvő hajléktalan szerint jól nézek-e ki.

Amúgy az szerinted jó megjelenés, ha valakinek piros, puffadt az arca, ömlik a könnye, és törölgeti az orrát megállás nélkül? :D


A többit nem is értem, tiszta levegőért soha nem a belvárosba jártam. A kertben, erdőben nem kellett maszk eddig se.

2021. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!