Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki anno azt mondta, hogy "én...

Aki anno azt mondta, hogy "én is tényleg szeretlek" meg "mindig melletted leszek" az utána miért lökdös, amikor felkeresed x hónap után és miért mondja, hogy dögölj meg, rohadj meg?Nem párkapcsolat volt. Valami tipp?Az illető nem ad választ.

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Mert akkor úgy érzett, ahogyan az idézőjeles mondatok mutatják. Most pedig úgy, ahogyan írtad.


Te miért akarsz olyan dolgot kierőltetni tőle, amit már nem is érez "irántad"?

2021. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert az emberek és az érzések változnak. Ok nélkül viszont senki nem gyűlöl meg így senkit.
2021. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy te is csinaltal valamit ami miatt igy viselkedik
2021. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16:35 Lökdösésre nincs mentség.Amúgy annyit csináltam, hogy hívtam, írtam neki.Egy amúgy beteg embert lökdösni, aki sokkal gyengébb nálunk nincs mentség rá, hogy lökdössük.
2021. máj. 28. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Valóban nincs mentség a lökdösődésre, de van az a felfokozott érzelmi állapot amikor valaki már nem tudja mi mást csináljon. Nem mentegetem, szó sincs róla, de nekem úgy jön le, hogy most már eleget zaklattad, szállj le róla egy életre.
2021. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

17:32

Egy életre tovább nyomorította az amúgy is -mások miatt- megnyomorodott egészségi állapotom.Úgyhogy ennyit is erről kb...

2021. máj. 28. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így alakult. Nagyon bunkó volt veled az az ember. Engedd el. Egy sima gyökér. Találsz jobb barátot. Mi az hogy lokdos meg ilyeneket mond, ha baja van veled sem lehet ezt így kezelni. Gyerekes és kártékony. Hagyd.
2021. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
32%
Mert egy tetűláda. Sok ilyen kétszínű féreg van sajnos.
2021. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!