Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez már a...

Jarmi kérdése:

Mit csináljak? Ez már a párkapcsolatom végét jelentené, ha sokat gondolok rá?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, de előtte 2,5 évig legjobb barátok voltunk és ő végig belém volt esve. Most három hónap után észrevetten pár dolgot a kapcsolatunkban, ami nagyon zavar engem:

-Telefonozik, hívásozik, akkor is, ha vele vagyok

-Ha látványosan bajom van, rá se kérdez, azaz nem nagyon törődik velem

-Egyszer se ölelt még át úgy magától


Visszatérve a telefonozásra, Call of Duty Mobile-val játszik, és van egy saját clanja, és mindig csak azzal tud foglalkozni és kezdem úgy érezni, hogy a játék fontosabb, mint én. Elkezdtem vele erről beszélni, de látszik/hallatszik rajta, hogy nem akar erről beszélni.


Beszéltem már pár barátommal, akikkel ugyanarra jutottunk, hogy ez már a kapcsolat vége, de akik tapasztaltabbak, mit csináljak? A héten nem tudunk találkozni, mert sok a tanulnivalója, de a jövőhéten beszélni fogok vele erről.


(*teljes szívemből szeretem,és ő is engem, de lehet, hogy túl sok vagyok neki)


Én: 17/F

Ő: 16/L



2021. máj. 10. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Velem fordított esetben történt meg ez (mármint a lány dobott) mert túl sokat játszottam,és nem törődtem annyit vele...igazából ő sem volt valami empatikus lány fajta,szóval nem bánom.


A kérdésre az a válaszom hogyha már semmi nem segít akkor szakíts vele...aztán csak játszon amennyit csak akar.

2021. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire elhanyagol és te úgy érzed, hogy a játék fontosabb neki, még beszélni sem akar veled erről, akkor szakíts vele. Biztosan nehéz lesz, ha ennyire szereted, de én valahogy úgy érzem, hogy te jobban szereted őt, mint ő téged. És így nem éri meg együtt maradnotok, ha neked kétségeid vannak. Talàlsz majd jobbat, aki tènyleg törődik veled! :)
2021. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen mi a kérdés igazából...!? Úgy kidobnám, hogy a lába nem érné a földet.


Lehet, hogy észre sem venné...

2021. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Srácok, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, jól esik, hogy vannak még empatikus emberek, és holnap fogok vele találkozni, úgyhogy megteszem a végső lépést.

Remélem, hogy nem kerültök hasonló helyzetbe, mint én.


1. Válaszadó: nem segít nagyon semmi

2. Válaszadó: köszönöm azt a buzgó pár mondatot ott a végén, és a tanácsot is

3.litiltottam messengeren 8 órája, de még semmi reakció(instáninstán, meg hívásban tudna reagálni), úgyhogy tényleg észre sem vesz

2021. máj. 12. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindketten nagyon fiatalok vagytok még egy párkapcsolathoz főleg a barátnőd. Ebből nem lesz sírig tartó szerelem.
2021. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!