Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha valaki...

Mit lehet tenni, ha valaki azt írta nekem, hogy érdekli a nemi erőszak?

Figyelt kérdés
Szóval fent voltam egy chat oldalon, ahová amúgy is felmegyek néha beszélgetni. Keményen igyekszem kiszórni a hülyéket, de ma betalált egy, aki elmondta, hogy egy erdőben szokott mászkálni, és ha nőt, vagy nőket lát, akkor a nadrágján keresztül simogatja magát, mutogatja a micsodáját. Emellett azt is közölte, hogy érdekli a nemi erőszak. Már elkezdtem írni egy levelet az oldal üzemeltetőjének (a jelentgetéseimre semmi reakció nem érkezett), hogy itt egy ilyen beteg állat, aki ki tudja, mikor kattan be, és bánt valakit. Azt is elmondta az illető, hogy örül neki, hogy ilyen mentális betegsége van, és imád fantáziálni az erőszakról. Mit tehetnék még azon kívül, hogy írok az oldal üzemeltetőjének? Egy anonim oldalról van szó, bárhol lakhat az illető, de az üzemeltető hozzáfér minden adatához (email, talán IP cím).
2021. máj. 28. 22:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Még ha trollkodott is, szerintem ez elég beteg, azért elég betegnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyesmivel "poénkodjon"...
2021. máj. 28. 22:10
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, és aki ezt csinálja, az ezzel tisztában van. Névtelen oldalon egyértelmű trollkodás, semmi konkrétum, bizonyíték nincs, annyit sem ért az egész, hogy jelentetted az oldalon. Tovább kell lépni, vannak ilyen emberek, így ezzel nem lehet mit kezdeni, ennyi.
2021. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp jelentsd az oldalon. Semmiképp ne add meg neki a valós címed, de még a várost és környékét sem. De ha ki tudod szedni belőle a valós adatait, akkor rendőrségen is lehet jelenteni.
2021. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam belőle kiszedni semmit, mert azóta kilépett. Az adatlapja szerint egy 23 éves fiatalemberről van szó. Az oldalon jelentettem kb 4x, de ugye semmilyen reakció nem érkezett, ezért gondoltam, hogy írok az üzemeltetőnek is. A levelet megírtam, még finomítom, hogy angolul is érthető legyen, de nem tudom, érdemes-e elküldeni. Elborzaszt a gondolat, hogy valahol kint van egy a rakás szemét szabadon, és tudom, hogy képes lenne ilyesmire, de semmit sem tehetek.
2021. máj. 28. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Anotalkon és az egyéb ilyen szenny oldalakon nem szoktak reagálni a jelentések 99 százalékára. Amúgy ahhoz képest, hogy azt írtad, rendszeresen jársz ilyen oldalakra, eléggé túlreagálod, rengeteg ilyen troll van, tudomásul kell venni. Ha a rendőrségre mennél, ott is tehetetlenek, úgyhogy ez időpazarlás.
2021. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem járok ilyen oldalakra, ez az egyetlen oldal, ahol meg szoktam fordulni, mert akadnak érdekes emberek is, akikkel lehet beszélgetni. És nem az Anotalkról van szó. Mivel az üzemeltető elvileg hozzáfér az adataihoz (köztük nyilván az email címéhez), talán tudnának kezdeni vele valamit. Legalább kideríteni, hogy ki ez a beteg állat.
2021. máj. 28. 22:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Az anonim oldalt is úgy értem, hogy vannak a felhasználóknak egyedi nicknevei. Mindegy, a lényegen nem változtat, leírtam az oldal üzemeltetőjének, mit tapasztaltam, és hogy mi a nickneve. Ha tudnak vele valamit kezdeni, szuper, ha nem, akkor remélhetőleg lebukik, és majd a rendőrség kezd vele valamit.
2021. máj. 28. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Talan abban lehet bizni, hogy aki csinalja, nem irkal rola, aki irkal, az ebben kielte.
2021. máj. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy beteg állatozod azokat a nőket is, akiknek titkos vágyuk, hogy megerőszakolják őket?
2021. máj. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Jó lenne ilyen férfival találkozni. Lány vagyok, de tetszene.
2021. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!