Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leghülyébb keresztnevek/névadá...

Leghülyébb keresztnevek/névadások a környezetetekben?

Figyelt kérdés
A divatnevek egyre divatosabbak (nem szándékosan viccelődöm), ez megtörtént körülöttetek is? (rokon/barát/ismerős eszméletlenül idióta, idegen hangzású nevet aggatott szerencsétlen újszülöttjére?)

2021. máj. 30. 18:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mandula, Havaska, Szironka
2021. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
Izabella:D Túlerőltetett ,,spanyolok akarunk lenni de amúgy nem vagyunk azok” név:D
2021. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Kisvirág - Nem Virág, szó szerint, egyben “Kisvirág”.
2021. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
67%
Az Izabella tényleg ilyen túl sok spanyol szappanoperát nézett szülőkről árulkodik, nagyon gáz😂De a Mici is kemény, az meg mintha egy állatorvosnál szólítanák az állatokat a nevükön😂Mici következik🤣🤣
2021. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
85%
De a Violetta se rossz hamár az Izabellát említette valaki🤣
2021. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az Izabella és a Violetta nevek eléggé beépültek már, nekem magyar nőként sem tűnnek furának. Míg egy Denerisz, ami egyértelműen a Trónok Harca

Daenerys-ának az átirata, mert különben kimondhatatlan lenne, sokkal gázabb.

2021. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ha az Izabella meg a Violetta beépült, akkor a Denerisz is. Ugyanolyan jellegű nevek, akkormár jóhogy nem Hürrem vagy Szulejmán:D
2021. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%
Hát, ami engem zavart, azok Noa,Villő,Lelle---ezek mind lánynevek. De már úgy kezdem megszokni, kezdek beletörődni, hogy így hívják őket. :)
2021. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%

17

Hany eves vagy, 70?

2021. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

Hála a jó égnek azért a közvetlen környezetemben értelmes emberek élnek... még ha különlegesebb nevet adnak a gyereknek, az sem idióta (pl. Annaróza így egyben... egyedi, de nem idétlen). Viszont rokontól meg ismerőstől, akik gyerekekkel foglalkoznak a munkájuk során, szoktam hallani a durvább neveket. Pl. Karácsony Noel (aki nem tudná, a Noel jelentése franciául karácsony.... szóval a gyerek neve Karácsony Karácsony :D), Dzsúlió, Végh Béla, ilyenek.


Ez meg nem most volt, hanem egy jó tíz évvel ezelőtt... ismerős gyereke akkor ment elsőbe, és kérdeztük, hogy hogy viseli a sulit... mondják, hogy lelkes, szeret tanulni (még :D), jól elvan az osztállyal, csak van ez a Rami az osztályban, aki erőszakos meg neveletlen meg verekedős...

Megkérdeztem naivan, hogy egy lány ennyire agresszív?

Ja nem, ő fiú. Ramszesz.

Ezen paff voltam, de tényleg :D.

2022. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!