Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leghülyébb keresztnevek/névadá...

Leghülyébb keresztnevek/névadások a környezetetekben?

Figyelt kérdés
A divatnevek egyre divatosabbak (nem szándékosan viccelődöm), ez megtörtént körülöttetek is? (rokon/barát/ismerős eszméletlenül idióta, idegen hangzású nevet aggatott szerencsétlen újszülöttjére?)

2021. máj. 30. 18:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%

19es válaszoló, amikor írtam azt a választ, 18 voltam😅

17es voltam

2022. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%
Egy Izabellát sem ismerek a korosztályomban magyarok között (romák szoktak ilyen neveket adni), új tucatnév lehet, mint pl, a Denerisz amit fentebb említettek, ezért említettem vele egy kalap alatt.
2022. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
38%

Azt miert pontoztak le, hogy a 17es valaszolo 19 eves? Ha valaki fiatal azt rogton lepontozzak itt vagy mi?😂😂Amugy az Izabellassal meg a Violettassal en is egyetertek, de ezekhez hozzatennem az Eszmeraldat is😂Izabellabol sok van, de en is csak romakat ismerek ilyen neven.

Jelentem, 20 eves vagyok, mielott engem is le70eznenek😂😂

2022. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%
Uncsitesóm oviban szerelmes volt egy kislányba, akit Napsugárnak hívtak D:
2022. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
De fura, Napsugár nevű lányt én is ismerek:D De amúgy hozzá illik a neve, de attól még furcsa név:D Ilyen szappanoperás neveket, mint amiket előttem is írtak, én sem hallottam még magyaroktól, de Izabellát pl araboktól is hallottam már, nem csak romáktól.
2022. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Benigna. A vezetéknévvel együtt még röhejesebben hangzik. (tudom, hogy Kinizsi Pál felesége is az volt, meg szép a jelentése, de borzalmasan hangzik, nem mellesleg a jóindulatú tumor is benignus...)
2022. nov. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!