Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossmannban miért bámul...

Rossmannban miért bámul mindig a biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Már többektől is hallottam ezt és tapasztaltam is, hogy bemegyek és jön utánam. Ahogy állni szoktam egy sorban mindig ott áll a sor végén és bámul, átmenni se merek szinte a másik sorba mert félek, hogy majd azt hiszi eltettem valamit és bujkálni próbálok.
2021. jún. 2. 14:05
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
56%
Mennyire vagy fiatal? Én azt hallottam, az ilyen drogériákban a nagyon fiatalokat követik, mert onnan elviekbe többet nyúlnak le ezt-azt.
2021. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Mert le akar bilincselni mint a rossz lanyokat.
2021. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Én 30 éves vagyok, de agyvérzést tudok kapni, amikor a seggemben van a biztonsági őr. És igen, szintén Rossmann. Múltkor már szóltam neki, hogy ne aggódjon, nem fogok ellopni egy 2000 forintos szempillaspirált, mert szerencsére nem vagyok rászorulva.


Az nem zavar ha sétálgat, de amikor tapad rám mintha mágnes lenne a seggemben, azt nagyon utálom. De utána legalább megjegyzett magának, mert azóta nem követ. :D

2021. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

21 vagyok, de 18-nak nézek ki.

De ha a 30 éves tesómmal megyek vagy anyukámmal, akkor is ez van. Pedig nem nézünk ki prolinak.

2021. jún. 2. 14:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem sokszor kellemetlen, ha közben jön egy másik vevő és ő is latja, hogy engem figyel a biztonsági őr.
2021. jún. 2. 14:15
 6/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
59%
Mondd meg neki, hogy míg ennyire egy emberre fókuszál fölösen, a többi vásárló meg a kukából a szemetet is kilopja, szóval tipli van. Arra van a szád, hogy beszéljlél, nem csak evésre. Ha zavar, szóljál neki.
2021. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez nagyon gáz. Én odamennék, hogy "Elnézést, uram, gyanúsan viselkedem? Értem, hogy a lopás megelőzése a feladata, de nagyon kellemetlen hogy ennyire látványosan követ."


Hátha észbe kap.

2021. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Én szimplán meg szoktam neki mondani hogy le lehet rólam szállni, van harmainc másik vásárló is, akinek a seggében lehet.


És tök nem érdekel, hogy bunkón viselkedek, mikor ő tahóskodik.

2021. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

#6:

Ez nem is rossz ötlet, lehet alkalmazom majd: "Papuskám, az egy dolog, hogy a seggemben vagy, de a többi vásárlóra így nem figyel senki, szerintem már tömve van a zsebük ezzel-azzal. 😁"

2021. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%
B+, ez a munkája! Hogy szemmel tartsa a vásárlót 🙄
2021. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!