Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megváltoztatnád drasztikusan...

Megváltoztatnád drasztikusan a továbbtanulási, karrierépítési szándékodat egy kibontakozó szerelem érdekében?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett valaki, és egyre jobban érzem, hogy ez bizony szerelemmé alakul... Bár annyira nem ismerem az illetőt, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Eddig az tartott vissza a kezdeményezésben, hogy szeptemberben kb 700 km-re költözöm egyetem miatt az otthonomtól, sok értelme nem lesz itthon nagyon mély (pár)kapcsolat építenem, de nem bírom már visszafolytani az érzelmeimet... Soha nem éreztem még így senki iránt. Nagy valószínűséggel az érzés kölcsönös. De nekem így nagyon nehéz, hogy szeptemberben ilyen messzire megyek. Már azt fontolgatom, hogy lemondok erről a remek képzési lehetőségről, és valami helyi kis egyetemi szakra megyek. Nem vagyok különösebben karrierista, de rizikósnak érzem emiatt nem elmenni.

Mit tanácsoltok? Ti mit tennétek a helyemben?



2021. jún. 2. 20:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve egy ugyanilyen kétes srác miatt nem jelentkeztem egyetemre(azt hittem ő a nagy ő). Megbántam... Jövőre fogok felvételizni...

22f

2021. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat megint!


Hm... eléggé ki lett emelve ez az "idegen" dolog; én fél éve ismerem az illetőt, és ez alatt a fél év alatt szinte minden héten találkoztunk és beszélgettünk. Nem tudom kinek mi az "idegen", én semmiképp nem tenném őt ebbe a kategóriába.

2021. jún. 3. 18:13
 23/27 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a szak amit valasztottam se jott be, nem tetszett, folosleges volt. Szoval akár valaszthattam volna a szerelmet az amugy is csak egyszer jott ossze 33 ig
2021. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Az előző kapcsolatom is távkapcsolat volt (10 hónapig tartott), abban még több és gyakrabb volt a közösen töltött is, azért lett vége, mert egyikünk döntése miatt nyilvánvaló lett, hogy nem tudnánk évekig normális kapcsolatban lenni, és nem volt elég erős a kapocs.


Most viszont ha összejönne, és bevállalnám a távkapcs.-ot, kábé azt jelentené, hogy 3-4 évig csak a hosszabb (1 hét+) szünetekben tudnánk együtt lenni, DE az idő leteltével biztos összeköltözhetnénk, mert én haza fogok költözni. Ez akkor nem hangzik vészesnek? :D

2021. jún. 3. 18:21
 25/27 anonim ***** válasza:
Neki nem hangzik vészesnek?
2021. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem. :)
2021. jún. 3. 18:29
 27/27 anonim ***** válasza:
50%
Kérdés, hogy szakmailag, szellemileg ki tudnál-e elégülni egy "közelebbi" szakon. Ha az a helyzet, hogy a külföldi lenne a szuperálom, viszont jól éreznéd magad egy másik szakon is, akkor nem hülyeség megpróbálni a szerelmet - akkor, ha nem lennél megkeseredve a lehetőség elszalasztása miatt, ha mégsem jönne be a dolog (neki nem kellesz; félreismered és megaláz / szakítotok / csalódsz benne stb.). De ha úgy érzed, hogy az kell ténylegesen a szakmai kiteljesedéshez, akkor hülyeség egy ALAKULÓ, nem is biztos működő kapcsolatlehetőség miatt eldobni.
2021. jún. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!