Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kire mondják azt, hogy életkép...

Kire mondják azt, hogy életképtelen?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Balázskára.
2021. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Itt kb mindenkire aki olyat kérdez amit egyedül nem tud megoldani és kérne itt segítséget...
2021. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Arra, aki annak ellenére, hogy felnőtt, nem tudja egyedül fenntartani magát, mások segítségére szorul. Legalábbis szerintem.
2021. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Itt elég sok olyan kérdés van, amit pár perc ráfordítással, kereséssel, vagy személyes beszélgetéssel (pl család) simán meg lehetne válaszolni, de valamiért mégis inkább kérdés lesz belőle az interneten. Na én ezeket nevezem életképtelennek, akik a legegyszerűbb dolgokat sem tudják maguktól megoldani (pl hogyan kell vonattal utazni és hasonlók). Mi lesz vajon velük, ha egy valódi problémával szembesülnek az életben? Elképzelni sem tudom.
2021. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!