Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják életképtelennek...

Miért mondják életképtelennek olyanokat akik szülökkel élnek mert nem telik lakásra?

Figyelt kérdés

Nettó 210 ezret keresek vidéken irodában. Csak kajamat meg letfontosságu dolgaimat fizetem(internet,telefonszamla,borotva stb)

Se rezsi se lakbert nem kernek szülök,igyse nagyon tudok 140-150 nel tobbet eltenni. Egy panellyuk is 20 millio már,évtizedekig gyüjteni csak arra



2021. márc. 15. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Hülyék az emberek (akinek nem inge...)
2021. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Általában azok mondják, akiknek a szülők a s.ggük alá toltak egy lakást.
2021. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát praktikusságból jó a "mama hotel", mert tényleg tudsz félre tenni. Én 250-ből kapásból elköltök 100-at albérletre. Én ezek szerint nem vagyok életképtelen, de 20 év alatt se jönne össze 20 misi. Meg amúgy is úgy van kitalálva, hogy 90%-ban hitelre vagy/leszel utalva. Szóval ha össze költözök barátnőmmel, akkor már 2-őnk keresetéből többet tudunk félre rakni, de még úgy is szívás, mert nagyobb albérletbe akarunk költözni (2 szobás 150k), szóval ha egyedülálló, otthon élő életképtelen emberek jobban járnak mint az életképes albi fizetők :D
2021. márc. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Végül is tényleg életképtelenek bizonyos szempontból, hiszen képtelenek saját életet, saját családot és egzisztenciát teremteni; erre lehet mondani, hogy életképtelen. Az más kérdés, hogy nem mindenki saját hibájából az.
2021. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ hogy hány éves az ember.

Te mennyi vagy?

2021. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Életképtelenség, mert egy olyan dolgot erőltetsz amiről te is tudod hogy nem megy. Bele vagy ragadva egy kilátástalan helyzetbe és semmit nem teszel érte hogy kikecmeregj onnan.Több pénzt kell szerezni, nem megy máshogy a dolog, és ennek a módját magadnak kell megtalálnod. Amint elindulsz ezen az úton onnantól kezdődik számodra a nagybetűs élet, ami előtte volt az csak haszontalan vegetálás, értelmetlen időtöltés volt. Pontosan tudom hogy mekkora szívás ez, de be kell vállalni mert sajnos ez a módja az előre jutásnak. Ha batátnőt, családot, házat, kocsit akarsz az a jelenlegi jövedelmedből nem fog menni, ezt minél előbb belátod annál jobb.
2021. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Annyit mondanék erre, hogy kb én is mindig megkaptam azt a lányoktól, hogy életképtelen vagyok, mert 30 éves koromig szülőkkel éltem.

Most meg mikor már van saját lakásom akkor meg ezek a lányok írkálnak, hogy talizzunk, igyunk meg valamit stb. Mert ők meg nem vitték semmire, irodában vagy gyárban dolgoznak nettó 150-ért, kis albérletben laknak stb. Pont a héten hajtottam el volt barátnőmet, mert áthívott egy kávéra. Aztán elmentem és hízott 30 kilót, van egy macskája,full ganés az albérlet. Mondtam hogy kösz a lehetőséget, ne erőltessük ezt.

2021. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok annyira ügyes mert késön értem,32 év és 8 millio forint.

De nagyon adom hogy lányoknál kb kizaro ok a jelenlegi allapot.

2021. márc. 15. 09:47
 9/13 A kérdező kommentje:

A kilatastalan pedig az lenne haha alberlet es maradna 10-20 ezer.

Befektessel pedig az eves 5% legalabb tartja penzem erteket

2021. márc. 15. 09:53
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Az nem olyan rossz.

Felületesek az olyan emberek, akik életképtelennek mondanak. Az ilyen lányok is.

Van egy-két ismerősöm, akinek mindene hitelből van, a lakást béreli. Ez mennyivel jobb?

2021. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!