Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eszembe jutnak régi emlékek ....

Eszembe jutnak régi emlékek . Normális? Többi lent

Figyelt kérdés
Véletlen szerűen jutnak eszembe 9-10 évvel ezelőtti események. Mással is van ilyen? Olyanokra gondolok amikre már rég nem emlékeztem aztán csak eszembe jut
2021. jún. 4. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, előfordul
2021. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

persze.

ezelőtt 18 évvel volt egy 10 pontos csajom.

azóta is volt pár hasonlóan szép, de ő volt az aki bevésődött végérvényesen.

gyönyörű volt, sportos testű, édes illatú, szenvedélyes, bársonyos bőrű.

tehát ha nagyon nem tudok elélvezni az aktuálissal, akkor csak fénykép szerűen magam elé idézem az együttléteinket, felidézem az édes illatát, a kéjenc mosolyát amikor a farkamat húzogatta és már bújhat is eresz alá budapest mert beteríti a várost a minőségi 1980as érlelésű fehérje.

2021. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 October15 ***** válasza:
3.: Szerintem nem egészen erre gondolt, illetőleg nehezen tudom elképzelni azt az embert akinek manapság olyan csajai vannak akitől nem tud elmenni de korábban meg 10/10. :D [Hogy az egész hsz. morális hátterét már ne is feszegessem.]
2021. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Uhh akkor megnyugodtam azt hittem ,hogy nem vagyok normális
2021. jún. 4. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:

4es.

azért 40 évesen már olyan könnyű 10es nőket összeszedni, mint 20on évesen.

eleve egy nő 18-25 koráig tud 10es lenni.

ha meg eleve be van vésődve, hogy 14 évesen is a 22-25 éves nők jöttek be, meg 40 évesen is...akkor még nagyobb sza rban vagy:D...ok

2021. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon jó érzés, hogy vannak ilyenek. Olyan emberi... Szeretem. Bár nekem.sajnos a rossz emlékek gyakrabban jönnek, de sok hülyeséget csináltam.
2021. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, mondjuk pont egy kínos emlék óvodás koromból :D pár éve jutott eszembe, egyik pillanatról a másikra ugrott be (most 21 vagyok)
2021. jún. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!