Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez mennyire normális viselkedés?

Ez mennyire normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Nézegettem a gyakorikérdéseket és eszembe jutott 12. osztályból egy nem olyan régi történet (kb fél éves), és szeretném tudni a véleményeteket, hogy 18-19-20 évesek között ez mennyire normálisnak mondható? Tudni kell, hogy az iskola nem valami putri szakképző, ahova romák járnak, elég híres-neves a környéken, de 90%-a szerintem suttyó parasztokból állt. Tehát, ültünk egy matekórán valamikor tavasszal, és egyik osztálytársunk kiment a WC-re teljesen ártalmatlanul, majd úgy várták vissza páran, hogy ordították neki: "milyen volt a kakilás? Megkönnyebbülés vagy nehézkés feladat volt? Nem ragadt a fenékszőrödre a kaki?". Mindenki kivétel nélkül szakadt a röhögéstől, kivéve az az egy ember, és a tanár. A tanár rájuk szólt, de nyilván már végzősöket nem lehet megnevelni. Sőt, még ők voltak felháborodva, hogy merészel a tanár egy ártatlan poénon felháborodni. Nekem eléggé megmaradt ez a történet, és kíváncsi vagyok, ti mit szóltok ehhez. Csak szerintem abnormális?

2018. jún. 13. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Suttyó gyökerek mindenhol vannak és a mai fiatalság 90%-a ilyen sajnos. :(
2018. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek :(
2018. jún. 13. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Tragédia a mai fiatalok humora.
2018. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mèg ha poèn is volt, akkor megalázó lehetett a srácnak.


Nekem szerencsére nem volt ilyen , nyilván volt ,hogy nagyon szar helyzetbe hoztak , de azért ilyen nem :D

2018. jún. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
hol van ez attól ahol mások arról írnak egymás előtt recskáznak
2018. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokszor elég egy suttyú viselkedészavaros paraszt is. Nálunk is volt egy ilyen. Nem ment neki nagyon a tanulás, aztán hanyagolta is. Mivel otthonról nem kapott erkölcsöt, nevelést, kultúrát pláne nem!, ilyen gyermeteg maradt a végére is. Nálunk főleg egy tanárt szopattak. A többi meg vevő volt rá, és volt aki csatlakozott, a többség csak röhögött, volt aki bíztatta...

Ebben az esetben szerintem a baj az volt, hogy hatodikban még jó jegyei voltak valami gyenge általánosba, és egy nem k**vas**r írásbeli után már fel is vették. Nem volt szóbeli, vagy valami hasonló, hogy kiszűrjék. Az elejétől (7.-től) fogva rossz tanuló volt. És a volt középsulim nem rúgott ki tanulmányi eredmények miatt senkit, kellett a fejpénz...

Szóval szerintem ilyen kb. mindenhol van, nem extrém, a baj az, hogy vannak akik nem növik ki. A kultúra kikopó félben van.

2018. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Órán nem kell wc-re mászkálni, és probléma megoldva. Egy középiskolában meg ennél ezerszer durvább szivatások és megalázások is vannak.

Különben is, nem direkt akarták a srácot bántani, csak azt hitték vicces. Ne feledjük, a médiából 0-24-ben wc humor megy. Igénytelen hülye műsorokban más se megy, mint a hugyozás meg szarás.

2018. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!