Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog, ha...

Miért olyan nagy dolog, ha valaki nem szexel élete során?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok és még sosem szexeltem, és igazság szerint nem is érzek késztetést rá, pláne nem feküdnék le akárkivel csak azért hogy elmondhassam magamról, hogy na igen ebben is volt részem. Jelenleg nem is hiszem, hogy valaha is fogok szexelni. Aztán olvasok / hallok olyanokat, hogy milyen "ciki" meg "gáz" ha valaki X éves koráig nem szexel...de mégis mi ebben ennyire nagy szám?
2021. jún. 6. 17:38
1 2
 1/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%
Mert azok az ostoba emberek, akik tanulatlanok, azt mondjak egy normatol eltero emberre, vagy jelensegre, ami amugy egyeni dolog, hogy ciki vagy gaz.
2021. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak bevan programozva beled. Tipikusnak tartjuk ha 18alatt van elso szerelmed elb*szod az idodet es enrrgiad ra es 1evre ra szakitotok vagy tipikus hogy bulizol es par csajt befuzol. Ezek mind csak amit emberek normalisnak tartanak. Nem kell foglalkozni vele. Az a lenyeg hogy te azt csinalod amit akarsz. Nagyon sokan igy vannak vele ahogy te es ezzel nincs semmi baj.
2021. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Semmi ciki nincs benne, hogy egyeseknek így alakul az élete. De azért azt hozzá tenném, hogy pont azok szokták ilyenekkel nyugtatni magukat, hogy "nem is érzek késztetést rá", akik mindennél jobban vágynak arra, hogy végre legyen valakijük.
2021. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem túl van spirázva az egész szex-téma. Univerzálisan még csak az se igaz, hogy jó dolog, lehet nagyon rosszul is csinálni/kapni ám. Léteznek tőle ötvenszer jobb dolgok is. A szex csak annyiban különleges, hogy ez az egyetlen, amit nem lehet egyedül megoldani.
2021. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2%

Nekem nem nagy dolog, ha te nem szexelsz életed során. Azt csinálsz (vagy nem csinálsz) amit akarsz. Nyilván amit nem tapasztalsz meg, arról nem tudsz objektívan nyilatkozni.


Szerintem önmagában a ciki szót nem a szexre használják. Hanem talán jelzésértékű. Ha ennyi idősen sem kerültél intim kapcsolatba senkivel, az valami problémát sejtet. Talán valami nem oké veled. Ettől függetlenül én azon ritka emberek közé tartozom, aki totál érdektelen azzal kapcsolatban hogy ki mit csinál. Szóval nekem nem ciki meg gáz, totál irreleváns számomra a szexuális életed.

2021. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy szexelsz vagy nem. Nincs rádírva egyébként sem. Majd ha akarod csinálod, ha meg nem akkor nem csinálod. Nem kell másnak erről beszélni és nem lesz ciki vagy gáz.
2021. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak be meséled magadnak mert nem tudsz vagy nem mersz csajozni. Vagy mindkettő. Hacsak nem vagy aszex. De tudod mit hogy megnyugodj én hiszek neked. Ja és jól teszed nagyon. Xd
2021. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
#7 igen vannak ilyenek egyetertek, sokan. De olyanok is vannak akik sem aszexek csak siman nem akarnak. Most miert veszitsem el szuzessegem egy ertelmetlen csajjal aki amgy krvara nem erdekel? Biztos kerdezo is olyannal szeretne aki fontos neki.
2021. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kavartam már lányokkal, tehát ölelkezésig, csókolózásig elmentünk, de nem éreztem késztetést arra, hogy lefeküdjek velük.
2021. jún. 6. 19:00
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Az aszexualitás vagy az ahhoz hasonló irányultság sokak szemében ugyanolyan deviancia, mint bármelyik nem heteró szexuális irányultság. Emiatt egyesek képesek elítélni, illetve azonnal komoly problémákat sejteni mögötte.

Természetesen ez a magánügyed, senkire sem tartozik.

2021. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!