Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ultra gáz szerintetek? Ugyhagy...

Ultra gáz szerintetek? Ugyhagytam a vécét dolog utan a körmösömnél, mert nem volt jó a viznyomás.

Figyelt kérdés

A körmösöm a szalonjában fogad vendégeket, ma voltam nála. Minden simán ment, de a hasamat nagyon bantotta valami. Ahogy kész lettünk elmentem a mosdóba. Elvégeztema a dolgomat, de valami nagyon minimalis viznyomas volt csak és nem vitte le a végterméket. Bepánikoltam, csak papirt dobtam a tetejére, beteritve a cuccost és kijöttem. GyOrsan fizettem és mentem. Ez délelőtt volt, még egy körmös csajszi dolgozik a szalonban az enyémen kivül, nála is volt vendég. Ha szerencsém van utanam még egy darabig nem ment senki be és nem gyanakodnak rám.


Vagy szerintetek tudják hogy én voltam és inkább többet ne menjek hozzá?


(19L)



2021. jún. 1. 17:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Az igen.....
2021. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Inkább ne menj hozzá többet, és reménykedj, hogy nem terjesztik el a jó híred :)
2021. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Jobb lett volna szólni. Mert akkor, ha kellemetlen is, de rögtön megoldják vagy hívnak egy szerelőt mittomén. De így meg dühös lett tuti, aki utánad akart elmenni..
2021. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Én nem mennék oda jódarabig az biztos.
2021. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevésbé ciki az ha szólsz,... Viszont hogy otthagytad... Az nagyon gáz. És nyilván fogják tudni hogy te voltál az. Mivel a következő vendég esetleg elmegy a mosdóba, nyilván nem fogja szó nélkül hagyni... Mivel te nem szóltál, ezért gyanus hogy te voltal... :/ én ilyet azért nem mernék megtenni
2021. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Én ilyen esetben már kértem vödröt, és azzal "húztam le". Párszor megtöltve és a wc kefét bevetve tiszta toalettet hagytam hátra.

Amúgy ez a Bkv hajón történt, ahol még a lámpa is kiégetta klóban xD

Szóval szólni nem ciki, de így hátrahagyni sunyi bűzbombát gáz... képzeld el aki benyit utánad szegény

2021. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Hallod, kérdező, nem vagy valami szégyenlős.
2021. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem lett volna egyszerűbb az, hogy szólsz, hogy szerettél volna elmenni wc-re, de valaki elfelejtette lehúzni, te próbáltad, de kicsi a víznyomás, és,hogy mit tegyél? :D :D
2021. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
7-es ezt milyen értelemben mondod? :)
2021. jún. 1. 17:44
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
Hihetetlen milyen undoritó emberek vannak.
2021. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!