Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol vannak ezek a szép nők,...

Hol vannak ezek a szép nők, jó csajok ősztől nyárig?

Figyelt kérdés

Most, ahogy nézem a lányokat, nőket, 10 - ből 8 jól néz ki nyári öltözetben.

Ősszel viszont eltűnnek! Lehetséges, hogy egy új emberi faj?!



2021. jún. 7. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Többet takaró ruhában kevésbé feltűnőek, ennyi
2021. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keveset takaró öltözetben feltűnőbbek a nők, de a férfiak is, főleg ha tudják az előnyeiket hangsúlyozni, nem kell ezt túlmisztifikálni.
2021. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Az ember az egyetlen faj, nincsenek alfajai te nyomi! 😃
2021. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lehetséges. Vaaagy! Ugyanott vannak a jó csajok ahol nyáron, csak a legtöbbjük fel van öltözve őszi/téli cuccokba, mert nem akarnak megfagyni csak azért, hogy ti a hidegebb évszakokban is csorgathassátok a nyálatokat az utcán sétálva a meleg pufikabátotokban, vagy a fűtött autótokban ülve 🤷‍♀️
2021. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak nincs annyi smink, lenge ruha, hanem van helyette vastag ruha, és tsi.
2021. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, fenykoromban engem leesett allal neztek telikabatban is, ugy, hogy ki sem voltam sminkelve. Akkor meg nem a koritest, hanem a not ugy neztek ahogy az Isten megteremtette.
2021. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy sokkal szebbnek látjuk a nőket, amikor megmutatják az alakjukat.

De, véleményem szerint egy szép nő bundában is szép, nem csak akkor, ha feszülős ruhákat vesz fel!

Tehát, sok nőt észre sem vesznek a férfiak télen, csak akkor, ha kipakolja a kipakolnivalót.

2021. jún. 7. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
És nyilván a nők csúnyák télikabátban, nem pedig a férfiak ingerküszöbe van túl magasan. Amennyi pucér, meg kikent-kifent női testet láttok az interneten, lassan az is csoda lesz, ha egyáltalán megfelelnek az elvárásaitoknak (tisztelet a kivételnek, mert azért nem minden férfi felszínes) azok a nők, akik nem fitness modell szexistennők. Engem mondjuk nem zavar ez a trend, amíg van ember, aki nem nyalja be.
2021. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!