Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép 20-on éves csajok! Van...

Szép 20-on éves csajok! Van itt köztetek olyan, aki utál buszozni, de valami okból kénytelen?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert amikor meglátok egy csinos/szép lányt, akkor mindig elcsodálkozok azon, hogy együtt hajlandó buszozni a nyugdíjasokkal/kisiskolásokkal/magamfajta csóró pasikkal. Elsősorban nem budapestiekre gondolok, mert tudom, hogy ott elég korrekt a tömegközlekedés és sokszor gyorsabb is. Mivel én egyetemre járok (vidéki város) bevétel hiányában sajnos nem járhatok kocsival, viszont ha nem lennék lúzer, hanem talpraesett, akkor már évek óta dolgozhatnék gyakornokként (it-szektor) és lehetne egy elég szép egzisztenciám. Ennek hiányában viszont 0 HUF megtakarítással kénytelen vagyok tömegközlekedni. Viszont a csinos csajokat nem értem, mert simán összejöhetnének egy jóképű és gazdag pasival, aki esetleg hurcolássza őket az előadásokra/órákra (komolyabb pasi esetén megvetet vele egy használt kocsit) vagy akár elmehetnek modellkedni/hosteszkedni korrekt pénzekért, amiből szintén lehet már venni egy 600-900 ezres használt városi kisautót (Corsa, Yaris, Clio). Arra lennék kíváncsi, hogy ti - akikhez szól a kérdésem - mi okból nem jártok saját autóval és mennyire zavar ez benneteket? (Életkort is írjatok)

2018. márc. 4. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Te nagyon buta vagy.

Azért mert tudna fuvarozni, nem fogok összejönni senkivel, nem tűnt fel, hogy nem a középkorban élünk?

Aki nem a testéből akar élni/vagy eltartott lenni, annak ugyanúgy meg kell küzdenie akár egy kocsiért, mint neked, csak a tiednél értelmesebb világlátással.

21/L

2018. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Skaiiripa ***** válasza:
90%
Tényleg buta vagy, mert ez csak így megy mi? Hol élsz te? :)
2018. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Remélem, ez csak troll kérdés...
2018. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3: Véresen komolyan gondoltam.

Ha én egy 185 magas, jóképű, jó adottságú pasi lennék, akkor már évek óta konditerembe járnék és rég felkerestem volna egy korrekt modellügynökséget. Laza fotózással és hoszteszkedéssel már az első egyetemi éveim alatt simán megkerestem volna így egy korrekt használt kocsi árát és nem kellene esőben, hóban, forróságban egy konzerves hal szerepében tetszelegni a többi buszozóval (rendszerint idős vagy iskolás). Nem hiszem, hogy ez a könnyed pénzkeresési mód nem jutott már eszébe az érintett csajoknak.

2018. márc. 4. 22:06
 5/12 Skaiiripa ***** válasza:
91%
Te komolyan troll vagy, vagy csak ennyire ostoba.
2018. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Egyébként miért tartotok trollnak? Az egyetemen meg az ismeretségi körömben számos dekoratív csajt ismerek és ilyen-olyan modellkedéssel/hosztesz munkákkal/fotózásokkal nemhogy a tanulmányi kiadásaikat tudják fedezni, de kocsit fenntartani és utazgatni is tudnak. Előbbi pedig sztem minden embernek (főleg a felszínes fiataloknak) sokkal kényelmesebb, mint fagyoskodni a buszmegállóban.
2018. márc. 4. 22:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés bennem is megfogalmazódott már.
2018. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En komolyan modellkedek, de szeretek buszozni (de csak telen, nyaron nagyon budos van😂)
2018. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."

Albert Einstein

2018. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Az agyam eldobom :D Megtakarítás mióta egyenlő a egy érdek párkapcsolattal ?:D


Pár dolgot jó lenne itt azért tisztázni.

Érdekből össze jönni jobb módú férfival vagy nővel totális baromság.

Lehet, hogy nem kell buszoznod egy darabig, de eleve egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője, ha csak nem vagy képes minden reggel szembe köpni magadat. Egy ilyen érdek párkapcsolat teljesen kihat a lelki állapotodra. Fontos az eszisztencia de nem az kell, hogy a legfontosabb legyen. Egy ilyen kapcsolatban ahol a férfi kiszolgálja a nőt az senkinek nem jó. Eleve a nő nem érzi azt, hogy egy férfi mellett nő lenne, így ismerkedni fog más férfiakkal is. A férfi pedig papucs marad, ami kihat a párkapcsolatra is. Szerintem a legfontosabb, az, hogy boldog legyél és tudd, hogy miért kellsz fel az ágyból minden reggel, továbbá teljesen mindegy, hogy busszal közlekedsz vagy autóval. Ha ez meg van akkor keressél egy olyan személyt akire építhetsz, aki őszinte hozzád, akiben megtudsz bízni, és olyannak elfogad amilyen vagy. Akiben meg van az a belső plusz ami a többi emberből hiányzik, akivel jól érzed magad, és akivel képes vagy egy komoly kapcsolatot kialakítani és azt tovább fejleszteni. A másik dolog pedig az, hogy nem minden ember akar modell lenni, legfőképpen azért ami ezzel jár. Nem minden a pénzről szól, a pénz egy eszköz arra, hogy megvalósíts azt, amire vágysz. Viszont az életben az igazán értékes dolgokat nem lehet pénzért megvenni. 30F

2018. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!