Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, ha a barna...

Velem van a baj, ha a barna szemű csajok egyáltalán nem tetszenek? Emiatt felszínesnek számítok?

Figyelt kérdés

Nem mintha sokat jelentene a véleményem és sorban állnának a csajok az ajtóm előtt, hogy szelektáljak, de azért csak így érzem. :D

Persze van az a Kate Beckinsale meg Cheryl Cole kaliberű arc, amitől én is levegőért kapkodnék...

[link]

(bár neki inkább zöldesbarna a szeme)

... de valahogy nekem a barnaszemű csajok arcra valamilyen szinten jellegtelennek/hűvösnek/egyszerűnek tűnnek miközben hevesen elkezd verni a szívem, ha meglátok egy ragyogó zöld/kék szemű csajt:

[link]

[link]

[link]

Jó persze ezek arcra is nagyon szépek, viszont facebook-on vannak tőlük sokkal "átlagosabbak" is, de két azonos arcszerkezetű lány közül általában sokkal szebbnek tartok egy világos szemű, mint egy barna szemű lányt.



2019. okt. 17. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Barna szemű+haju lanykent azt mondom teljesen oke.

Sot, nekem kicsit mar feketes a szemem.:D


Nekem meg pont nem jon be egy férfin ha világos a szeme, valahogy ez a sotet szin jobban fekszik.


Ahányan vagyunk, annyifele igények;)

2019. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Barna szemű csaj a legszebb akit valaha láttam és legfemininebb is. Amúgy nem szoktam nézni a szemszinet, nem veszem észre alapvetően.
2019. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyik csaj sem tetszett akit ide linkeltél, de komolyan :D 26f
2019. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

A preferenciák már csak ilyenek; nem nagyon válogathatja az ember hogy mi tetszik neki, és mi nem.

Azt meg nem tudom, hogy felszínes vagy-e. Számítanak neked a belső értékek, vagy összejönnél bárkivel, ha külsőre tetszik?

2019. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

#3:

Nekem se...ezek ilyen tipikus celeb-képek. Az meg taszító.

2019. okt. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Mivel minden tapasztalat àltal hatott/hat rànk, gondolom nálad is valami így rögzült... nekem kék szemű lányként a fekete/barna szem “jön be” pasin, de ez is ida vezethető vissza, hogy az első sztár, akiért gyerekként oda voltam, annak az volt. Ettől függetlenül volt már kék szemű barátom is és teljesen oda voltam érte... :D

Tehát akkora jelentőséget nem kell ennek keríteni... persze persze, az ember gondolja hogy ezt szereti ez a jó, de aztán az élet közbeszól... ha hagyod hogy àramoljon. Nem is ezek a “röghöz” kötések a fontosak, hanem pont az, ha valami ellenkezőleg sül el, mint amit te szenttül hittél... egy személyiség sokkal erősebb “szorzó”, mint egy szemszín. Pillanatok alatf felülírja a szemszín imádatot az, ha egy olyan személyiséggel találkozol, akinek a stílusa szintén baromira tetszik. Hirtelen a szemszín kevésbé lesz fontos, avagy az új személy FELÜLÍRJA az előző meggyőződést. Az élet izgi, èld is meg! ;)

2019. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer olvastam, hogy végeztek valami tesztet, ahol a tesztalanyoknak képeket mutogattak emberekről és a képeken szereplő emberek szemét átszerkesztették barnára illetve kékre, az alanyoknak pedig el kellett dönteniük, kit tartanak vonzóbbnak a képeken szereplők közül. És eredményként azt kapták, hogy a tesztalanyoknak általánosságban kivétel nélkül jobban tetszettek azok az arcok, ahol a képen lévő emberke szeme kék volt, mint ugyanazok, ahol barna volt a szemük. Szóval annyira nincs semmi meglepő ebben, hogy a kéket preferálod, mint úgy az emberek 90%-a.

Mondjuk azt már elég gyerekes felfogásnak tartom, hogy a szeme miatt nem jönnél össze egy lánnyal, mármint nekem is vannak preferenciáim, pl. nagyon tetszik a sötét haj és az erőteljesebb testszőrzet egy férfin, de ha megismerkednék egy pasival, aki történetesen szőke hajú és ebből kifolyólag a szőrzete is világosabb, viszont amúgy az arca meg a személyisége tetszene, még nem utasítanám vissza, csak mert nem teljesen olyan, mint a képzeletemben..

2019. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz egyáltalán.

Ha a férjemmel élőben találkozom biztos elmegyek melette mert tök más tipusú férfiak tetszenek.Először neten dumáltunk és mikor már "megismertem" akkor taliztunk,előtte nem láttuk egymást képen se.Más mint azok a pasik akik külsőre tetszenek,de igy is szeretem 17éve.

2019. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne, mindenkinek más az ízlése. Ez ugyanolyan, mint hogy valakinek a vékonyak tetszenek, valakinek a ducik. Nekem meg a kék szemű fiúk nem tetszenek, a zöldekért odavagyok, a barna tetszik (zöld szemű lányként). Mondjuk nem utasítanék el valakit csak azért, mert kék szeme van, egyszerűen csak jobban bejönnek a zöldek/barnák.
2019. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2022. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!