Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is van olyan ismerősötö...

Nektek is van olyan ismerősötök, aki semmit hajlandó egyedül csinálni, mindig elvárja, hogy mindenhová kísérgessétek, mindenről tájékoztassátok őt?

Figyelt kérdés

Az ilyen embereket, társaságokat hogy lehet kezelni?

Hogyan viselkedjek velük úgy, hogy nekem is megmaradjon az életem, de azért őket se bántsam meg?



2018. jan. 5. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Ha csak simán ismerős, egyszer-kétszer segítek és ennyi, nem szólhat senkinek az élete arról, hogy kihasznál másokat. Ha fogyatékkal élő, akkor is meg kell oldania, fogadjon egy ápolónőt, v gondozót.

Ha a gyerekeimről van szó, az más. Amikor kicsi egy gyerek, akkor nem mehet önállóan sehova, ez természetes. Egy szülő segít , aztán fokozatosan segíti az önállósodást.


Mit tegyél? Mondd, hogy dolgod van, nem érsz rá, javasold, hogy keressenek egy ápolónőt, akit meg is fizetnek!

2018. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok aki inkább mindent egyedül szeret csinálni. Olyanok tapadnak rám akik szintén egyedül vannak de mindenáron kell maguk mellé valaki. Ha az illető férfi (én nő vagyok), már kész is a bonyodalom. Kevés emberrel lehet sértődés nélkül megértetni, hogy nem akarsz a "segítője" lenni.
2018. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magányos farkas típus vagyok. Az általad felvázolt ember számomra elviselhetetlen, a lehető legrövidebb úton le szoktam koptatni őket.
2018. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok, mint az utolsó hozzászóló. Vannak barátaim, de nem függök tőlük, eltudom intézni egyedül is a dolgaimat, éppen ezért ha valakin észreveszem, hogy az általad említett típusba tartozik annak inkább kerülöm a társaságát.
2018. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek ilyen emberek az életemben, mert hülyét kapok tőlük.


Aki volt, azt is elég hamar leépítettem, és nem érdekelt, ha megbántom, mert ő sincsen rám tekintettel.

2018. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!