Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyik ismerősöm szándékosan...

Egyik ismerősöm szándékosan kárt tesz az arcába, mert így elvileg könnyebb elfogadnia, hogy örökre egyedül fog maradni. Ez tényleg beválik?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam vele és amikor megkérdeztem, hogy mi történt az arcával, akkor azt mondta, hogy azért csinálta, mert így könnyebben bele tud törődni abba, hogy örökre egyedül lesz, hiszen így nem reménykedik feleslegesen, hogy mégis tetszeni fog valakinek.
2018. máj. 28. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteg.
2018. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősödnek szerintem segítségre van szüksége.
2018. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nek nem tűnt úgy, hogy segítségre van szüksége, mert elég boldognak tűnt. Nem kérdeztem meg tőle, hogy bevált-e neki, mert elég frissnek tűntek a sebei, gondolom nem rég csinálta.
2018. máj. 28. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha boldog lenne nem ilyeneken gondolkodna. Nem azt mondom hogy nem lehetsz boldog egyedül de ez nem normális. Az ismerősöd lelki beteg és segítségre szorul.
2018. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2018. máj. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aztán később mikor rájött, hogy hülyeséget csinált, majd elmesèlheti, hogy mit keres ott egy heg.
2018. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A bipoláris ismerősöm ilyen; amikor a mániás szakaszába van, akkor sokszor mindenféle hülyeséget kitalál, és a betegsége miatt az agya nem tudja kiszortírozni, hogy mi a jó és mi a rossz ötlet. Természetesen amikor beállítják a gyógyszerét, mindig kétségbe van esve, hogy mit csinált ilyen állapotban.

Kérdező, az ismerősöd NINCS jól, és te sem lehetsz jól, ha szerinted az öncsonkítás megoldás lehet bármire is.

2018. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni, mert ez nem normális. Nyilván oka van hogy ezt csinálja magával.
2018. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Hitbeli krízisben rekedhetett szegény. Egyházi segítségben nem gondolkodott még senki hozzátartozója?
2018. jún. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondhatod komolyan, hogy nem látod, hogy ez nincs rendben. Csak beszéljetek egy pszichológussal vagy valami..
2018. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!