Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cső farmerba és mezítláb...

Cső farmerba és mezítláb othhon? Ki szokot igy lenni otthon? Nemet és hogy hány éves vagy!

Figyelt kérdés
Elöfordult már hogy tesi órán 6. vagy 7.be hozzu nadrágban és mezítláb kellet tesiznetek?Valaszokat köszi!

2019. dec. 29. 04:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mezitlab szoktam itthon lenni, de nem hosszu farmerban, hanem rovidben. Ez valami fetis kerdes amugy?
2019. dec. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

"Elöfordult már hogy tesi órán 6. vagy 7.be hozzu nadrágban és mezítláb kellet tesiznetek?Valaszokat köszi!"


Nem fordult elő. Ez milyen marhaság lenne?

Otthon meg csak nyáron 30 fok felett vagyok mezítláb, akkor viszont nem veszek fel hosszú gatyát, semmilyent.

2019. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak kánikulában vagyok mezítláb, és sosem hordok itthon farmert. Hosszú szabadidőnadrágban vagyok itthon.

És nem, nem fordult elő tesiórán ilyen.

2019. dec. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 subrette ***** válasza:
89%

Tesiórán hosszúnadrág-mezítláb összeállításra nem emlékszem, de hetedikes koromban versenyen nyertünk egy egyhetes erdei iskolán való részvételt, ahol mezítláb tesiztünk, amit nagyon élveztem, mert az iskolában akkor még a fehér zokni-tornacipőt nyomták, amit utáltam. Gimiben már lehetett mezítláb tesizni.

Otthon nem szoktam farmerben lenni, de a parkba simán kimegyek így.

2019. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Itthon szinte mindig farmerban vagyok. A rugalmasabb, elasztikusabb darabok teljesen kényelmesek. Zokni azért szokott lenni rajtam általában így a hűvösebb időben.
2019. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
A gyerekeim rendszeresen így vannak itthon.
2019. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben szinte mindig farmerban voltam itthon is, de amióta van macskám, inkább valami olyan nadrágot veszek fel itthonra, amit nem hordok utcára.

És max olyan fordult elő, hogy iskolai gyógytesin egyes gyakorlatoknál mezítláb kellett lenni, bár a hosszúnadrág nem volt kötelező.

2019. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez vmi fétis? :D amúgy mi tesómmal folyton így vagyunk otthon, anyánk néha kérdezi hogy ennek mi értelme van 😂
2020. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem farmerban, de ilyenkor télen én is hosszúnadrágba mezítláb vagyok itthon.
2020. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Én szoktam így lenni itthon.

28N

2020. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!