Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ferfi hosszu ujju felsot...

Ferfi hosszu ujju felsot szoktak bedugva hordani farmerba? Inggel nagyon f**za, csak hosszuujjuval is megy igy?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem hordanám úgy, nekem mindig ilyen régies öreges dolognak hat, ha rágondolok, de valakinek meg ez a stílusa és nagyon jól áll neki.
2019. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én régebben egyszer kétszer volt, de ha ilyen van akkor farmer dzseki az még úgy el is megy be tűrve kb fel ér inggel, hosszú ujjú pulóverrel olyan volt hogy póló nélkül vettem fel bő farmer nadrág volt rajtam boxer alsó nélkül anno iskolában egyik lány tudta hogy csak a pulcsi meg a farmer van rajtam, meg kért ha nem baj hogy be e tűröm a pulcsit a farmerba, mondta hogy sokkal jobb lenne nagy kerek fel állós fenekem van, meg tettem neki mondta sokkal jobban mutat legalább látszódik a kerek fenék, nekem semleges volt, így be tűrve max az volt a bajom hogy hiába farmer vastagabb anyag de így pulcsi elől nem takart normál állapotban is túl nagy péniszem formalya farmeron keresztül ki rajzolódót
2022. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!