Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért háborodnak fel az...

Miért háborodnak fel az emberek amikor megmondják nekik hogy a covid túlélési esélyei 99,999%-osak a gyerekeknél és a fiatal felnőtteknél?

Figyelt kérdés

1, Ez egy tudományos tény

2, Ez egy NAGYON JÓ tudományos tény


Ha ez téged bosszant, ahelyett hogy megnyugatna, akkor a világvége szekta tagja vagy.



2021. jún. 10. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Mert idióták és mert imádnak rettegni , erre kondícinoálta őket orbán király meg a médiumok .Aztán nehogymár valaki ne így akarjon élni, gondolkodás nélkül.
2021. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Mert a rettegő ember a gyermekek kísérleti szerrel való oltása árán is meg akar menekülni, erőszakkal, brutálisan kell a nyájimmunitást elérni hogy ő nyugodtan tudjon végre aludni. Mindenki mehet a levesbe, a gyermekek is, csak az ő élete számít.
2021. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

A valós adatok nem igazán téged igazolnak:

[link]

2021. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Ezen senki sem háborodik föl. Meghalt egy Vácnyi-Bajányi ember. Majd az érintettek családjainak okoskodj.
2021. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3 Ez nem tartalmazza a nem tesztelt, tünetmentesen átvészelt eseteket. Mit akarsz elérni ezzel?
2021. jún. 10. 17:58
 6/20 A kérdező kommentje:
4 Igen tegnap is meghalt újabb 150.000 ember világszerte, ahogy minden nap. Túl sok Én kicsi pónimot nézel. Üdv a való világban.
2021. jún. 10. 18:00
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

[link]

A hivatalos statisztikák alapján 10-19 éves korosztályban 0.2% a halálozási ráta. Mielőtt belekötsz, nem állítom hogy ez magas, de még így is kétszázszorosa a kérdésben kiírt hamis adatnak.


Nem mellesleg nem csak arról van szó hogy a fiatalokra mennyire veszélyes, hanem hogy mennyire terjesztik. Merthogy az oltás ennek az esélyét is csökkenti.

2021. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Mondom, ezt majd mond annak a 60 éves ismerősömnek aki végignézte hogy fullad meg lassan a felesége, a kollégámnak akinek az életerős 50 körüli férje meghalt ebben a fosban, annak az ismerősömnek akinek az anyját és az anyósát is elvitte pár héten belül a vírus, és csak a kórházban tudta meg hogy elhunyt az anyósa mert nem hívta senki.


Nagyon felvilágosultnak gondolod magad, remélem nem történik majd a családodban valami hasonló tragédia.

2021. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnos az oltás magasabb eséllyel hagy hosszútávú kárt a gyermek szervezetében. Én 24 éves vagyok, az oltás óta zavaróan hangos fülsípolásom van. Ha tudtam volna hogy ez lesz, inkább a covidot "küzdöttem" volna le.
2021. jún. 10. 18:10
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

"Sajnos az oltás magasabb eséllyel hagy hosszútávú kárt a gyermek szervezetében."

Amit pediglen a következő adatok és kutatások bizonyítanak:

2021. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!