Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt most mire veljem?

Ezt most mire veljem?

Figyelt kérdés
Milyen gyönyörű vagyok, nem lenne mérges ha ilyen barátnője lenne mint én. Cseréltünk 1-1 képet(teljes) pluszban meg egyik 'tarskereso 'appon, utána meg semmi.(mielőtt nekem estek nem, nem vagyok kövér stb... Versenyeztem 20 évig) Most akkor ezt mire veljem? Mégsem jövök be neki? N28 vagy ez neki égő növelő?
2021. jún. 11. 01:01
 1/5 anonim válasza:
100%

Hagyd ott! Gyere inkább velem!


Viccet félretérve, nem igen kell várnod semmit egy olyan sractol, aki kép alapján ilyen érdektelenséget mutat, valószínűleg a való életben egy elég "egyszerű" lény.

2021. jún. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy ez esetben, hogy milyen az alkatod. Egy normális srác nem az alkatod fogja nézni, hanem a külsődből (bármilyen is legyen az) kihozott stílust és ápoltságot. Bár az is lehet, hogy naiv vagyok, hogy azt hiszem, rajtam kívül a többiek is ilyenek. Egyébként a fiúk ilyenek. Az ismerkedési fázisban megy az ütyülü-pütyülü, hogy mennyire szép vagy, meg te vagy a tökéletes nő, de a szavakon és a bíborsipkás vesszőn kívül többnyire semmit nem tudnak nyújtani, utána pedig többnyire a nő fog energiát befektetni a kapcsolat fenntartásáért. Persze vannak normális srácok, akik szinte görcsösen rejtegetik ezen oldalukat. Hmmm... Még, hogy a nőknek könnyebb ismerkedni... Jesszus, csak most jön át nekem, hogy mennyi idiótát kell kiszűrnötök. Hogy van erre energiátok?


*khm amúgy miről beszélek :D ? A kérdésedhez visszatérve, szerintem lapozz, örülj neki, hogy nem később derült ki, hogy a srác... ilyen... nem is tudom... határozatlan.


20/F

2021. jún. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel a sablonszoveggel indit minden versenyzonel, parhuzamosan futnak be a valaszok, megy a selejtezes. Ezeken a buktatokon at kell lendulni, semmit sem szabad keszpenznek venni korai fazisban.
2021. jún. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kellesz!
2021. jún. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszi szépen! :)
2021. jún. 11. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!